Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci pro OZP. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci pro OZP

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Specialista/ka - administrátor/ka projektů financovaných z operačních programů

administrace projektů operačních programů během všech fází životního cyklu projektu

Zaměstnavatel Vysoká škola chemicko-technologická v Praze nabízí práci na pozici "Specialista/ka - administrátor/ka projektů financovaných z operačních programů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 35 000,-Kč/měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha.
Nabídka práce byla publikována dne 5. 8. 2022.

Develops enginner

Nabídka práce pro OZP s názvem „Develops enginner“ byla vystavena zaměstnavatelem „NOTIX s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 40000 - 90000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Praha 4.
Nabídka práce byla publikována dne 9. 8. 2022.

40000 - 90000,-Kč / měsíc
Praha 4

Umývač/ka oken

Nabídka práce s názvem „Umývač/ka oken“ byla vystavena zaměstnavatelem „SEŽEV chráněná dílna s.r.o.“ a je vhodná pro osoby se zdravotním postižením. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 8100,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Olomouc.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 8. 2022.

8100,-Kč / měsíc
Olomouc

Vrátný/vrátná

Nabídka práce pro OZP s názvem „Vrátný/vrátná“ byla vystavena zaměstnavatelem „SEŽEV chráněná dílna s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 8950,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Olomouc.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 8. 2022.

8950,-Kč / měsíc
Olomouc

Uklízeč/ka

Nabídka práce s názvem „Uklízeč/ka“ byla vystavena zaměstnavatelem „SEŽEV chráněná dílna s.r.o.“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 8100,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Olomouc.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 8. 2022.

8100,-Kč / měsíc
Olomouc

Pokladní/k

Nabídka práce pro osoby se zdravotním postižením s názvem „Pokladní/k“ byla vystavena zaměstnavatelem „MONETA Money Bank, a.s.“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 25000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Ústí nad Orlicí.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 8. 2022.

25000,-Kč / měsíc
Ústí nad Orlicí

Balič/ka dárkového zboží

Nabídka práce s názvem „Balič/ka dárkového zboží“ byla vystavena zaměstnavatelem „SMERO, spol. s r.o.“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 8500,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Hodonín.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 8. 2022.

8500,-Kč / měsíc
Hodonín

Pracovník/pracovnice úklidu

Nabídka práce pro OZP s názvem „Pracovník/pracovnice úklidu“ byla vystavena zaměstnavatelem „Bartoň a Partner s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 6300,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Boskovice.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 8. 2022.

6300,-Kč / měsíc
Boskovice

Pomocná síla do kuchyně

Nabídka práce s názvem „Pomocná síla do kuchyně“ byla vystavena zaměstnavatelem „Veřejné stravování Louny s.r.o.“ a je vhodná pro osoby se zdravotním postižením. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 20200,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Louny.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 8. 2022.

20200,-Kč / měsíc
Louny

Pracovník/ce úklidu - poloviční úvazek

Nabídka práce pro OZP s názvem „Pracovník/ce úklidu - poloviční úvazek“ byla vystavena zaměstnavatelem „ŠEDOVÁ clean service, o. p. s.“. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 10500,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Kyjov.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 8. 2022.

10500,-Kč / měsíc
Kyjov

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.