pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Řidiči, řp sk. b - rozvoz obědů

Zaměstnavatel 1. VALAŠSKÁ DIAKONICKÁ s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidiči, řp sk. b - rozvoz obědů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Valašské Meziříčí. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Montážní a manipulační dělník (ž/m)

Jednoduché montážní práce

Zaměstnavatel Filipa KV s.r.o. nabízí práci na pozici "Montážní a manipulační dělník (ž/m)" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah poloviční/zkrácený úvazek a nabízená mzda je Zkrácený úvazek: 8 100 - 10 000,- Kč/ měsíc.
Lokalita výkonu práce: Plzeň. Nabídka práce byla publikována dne 23. 12. 2021.

Skladníci

Zaměstnavatel T R I O D O N , spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Skladníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 18800,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Zlín. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Elektrotechnik projektant

Zaměstnavatel Bühler Praha s.r.o. nabízí práci na pozici "Elektrotechnik projektant" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 50000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Praha 4. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Pracovník call centra, prodejce po telefonu

Zaměstnavatel EFSETE s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník call centra, prodejce po telefonu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 21800 - 40000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Moravská Ostrava a Přívoz. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Zapisovatel/zapisovatelka

Zaměstnavatel Okresní soud ve Vsetíně nabízí práci na pozici "Zapisovatel/zapisovatelka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 21800 - 25580,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Vsetín. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Mzdoví účetní

Zaměstnavatel TECNIMETAL - CZ,a.s. nabízí práci na pozici "Mzdoví účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 28000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Zlín. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Konstruktéři

Zaměstnavatel TECNIMETAL - CZ,a.s. nabízí práci na pozici "Konstruktéři" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 30000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Zlín. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Software development engineer

Zaměstnavatel Bühler Praha s.r.o. nabízí práci na pozici "Software development engineer" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 83000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Praha 4. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Technický pracovník/technická pracovnice pro obchodní oddělení velké tresné

Zaměstnavatel UNIMAN s.r.o. nabízí práci na pozici "Technický pracovník/technická pracovnice pro obchodní oddělení velké tresné" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Velké Tresné. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.