Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci pro OZP. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci pro OZP

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Specialista/ka - administrátor/ka projektů financovaných z operačních programů

administrace projektů operačních programů během všech fází životního cyklu projektu

Zaměstnavatel Vysoká škola chemicko-technologická v Praze nabízí práci na pozici "Specialista/ka - administrátor/ka projektů financovaných z operačních programů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 35 000,-Kč/měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 5. 2022.

Operátor/ka zábrusové dílny

Nabídka práce pro OZP s názvem „Operátor/ka zábrusové dílny“ byla vystavena zaměstnavatelem „MPG Logistics s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 24500,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Domažlice.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 5. 2022.

24500,-Kč / měsíc
Domažlice

Stolaři

Nabídka práce s názvem „Stolaři“ byla vystavena zaměstnavatelem „AC AERO s.r.o.“ a je vhodná pro osoby se zdravotním postižením. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a mzda 125,-Kč / hodina. Místo výkonu práce Odry.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2022.

125,-Kč / hodina
Odry

Číšník/servírka

Nabídka práce pro OZP s názvem „Číšník/servírka“ byla vystavena zaměstnavatelem „Agrocentrum Ohrada a.s.“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 25000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Vísky.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2022.

25000,-Kč / měsíc
Vísky

Kuchař/ka

Nabídka práce s názvem „Kuchař/ka“ byla vystavena zaměstnavatelem „Agrocentrum Ohrada a.s.“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a mzda 30000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Vísky.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2022.

30000,-Kč / měsíc
Vísky

Pomocná síla do kuchyně

Nabídka práce pro osoby se zdravotním postižením s názvem „Pomocná síla do kuchyně“ byla vystavena zaměstnavatelem „Agrocentrum Ohrada a.s.“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a mzda 22000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Vísky.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2022.

22000,-Kč / měsíc
Vísky

Zedníci

Nabídka práce s názvem „Zedníci“ byla vystavena zaměstnavatelem „AC AERO s.r.o.“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a mzda 125,-Kč / hodina. Místo výkonu práce Odry.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2022.

125,-Kč / hodina
Odry

Prodavač/prodavačka

Nabídka práce pro OZP s názvem „Prodavač/prodavačka“ byla vystavena zaměstnavatelem „Marbot s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a mzda 118,-Kč / hodina. Místo výkonu práce Prostějov.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2022.

118,-Kč / hodina
Prostějov

Účetní všeobecní

Nabídka práce s názvem „Účetní všeobecní“ byla vystavena zaměstnavatelem „EKOkonstrukce,s.r.o.“ a je vhodná pro osoby se zdravotním postižením. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 16200 - 25000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Hodonín.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2022.

16200 - 25000,-Kč / měsíc
Hodonín

Odborní fakturanti

Nabídka práce pro OZP s názvem „Odborní fakturanti“ byla vystavena zaměstnavatelem „Bohemia Regent spol. s r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 18000 - 25000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Třeboň.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2022.

18000 - 25000,-Kč / měsíc
Třeboň

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.