pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pomocný/pomocná účetní

Zaměstnavatel FLORPLANT s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný/pomocná účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9850,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Hranice. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Pomocný pracovník/ce ve výrobě

Zaměstnavatel HelpSoul družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Pomocný pracovník/ce ve výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8200 - 9200,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Bystřice pod Hostýnem. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Pomocný dělník/ce ve výrobě

Zaměstnavatel VASMI trade, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný dělník/ce ve výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 96.4,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Morkovice-Slížany. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Úklidový/vá - pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel TREKVILA NÁHRADNÍ PLNĚNÍ s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidový/vá - pracovník/pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 14000 - 16000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: České Budějovice. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Střážný/ná - vrátný/ná

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Střážný/ná - vrátný/ná" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 110,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Suchdol nad Odrou. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Účetní

Zaměstnavatel AZORELLA, s.r.o. nabízí práci na pozici "Účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 130,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Dvůr Králové nad Labem. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Strážný

Zaměstnavatel ELZY servis s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 107 - 120,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Jindřichův Hradec. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Makléř/ka

Zaměstnavatel LILAN, s.r.o. nabízí práci na pozici "Makléř/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 19700,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Česká Lípa. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Strážný - detektiv prodejny - - hypermarket albert kroměříž

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný - detektiv prodejny - - hypermarket albert kroměříž" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 110,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Kroměříž. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Topič - vrátný

Zaměstnavatel LVL Facility s.r.o nabízí práci na pozici "Topič - vrátný" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 100 - 130,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Stříbro. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.