Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci pro OZP. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci pro OZP

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Uklízeč/ uklizečka

Nabídka práce s názvem „Uklízeč/ uklizečka“ byla vystavena zaměstnavatelem „Bartoň a Partner s.r.o.“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 8100,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Břeclav.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2022.

8100,-Kč / měsíc
Břeclav

Uklízeč/ka vnitřních prostor

Nabídka práce pro OZP s názvem „Uklízeč/ka vnitřních prostor“ byla vystavena zaměstnavatelem „POPELKY s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 100,-Kč / hodina. Místo výkonu práce Plzeň 1.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2022.

100,-Kč / hodina
Plzeň 1

Kuchař/kuchařka

Nabídka práce s názvem „Kuchař/kuchařka“ byla vystavena zaměstnavatelem „VERNER POTRAVINY s.r.o.“ a je vhodná pro osoby se zdravotním postižením. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 15500,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Nové Město nad Metují.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2022.

15500,-Kč / měsíc
Nové Město nad Metují

Strážný, vrátný

Nabídka práce pro OZP s názvem „Strážný, vrátný“ byla vystavena zaměstnavatelem „OKO 69, s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 113.6,-Kč / hodina. Místo výkonu práce Herink.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2022.

113.6,-Kč / hodina
Herink

Asistent/asistentka soudce

Nabídka práce s názvem „Asistent/asistentka soudce“ byla vystavena zaměstnavatelem „Okresní soud v Mladé Boleslavi“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 27980,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Mladá Boleslav.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2022.

27980,-Kč / měsíc
Mladá Boleslav

Pomocní dělníci ve výrobě

Nabídka práce pro osoby se zdravotním postižením s názvem „Pomocní dělníci ve výrobě“ byla vystavena zaměstnavatelem „KOLTEX COLOR, s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 20000 - 24000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Mnichovo Hradiště.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2022.

20000 - 24000,-Kč / měsíc
Mnichovo Hradiště

Všeobecná účetní

Nabídka práce s názvem „Všeobecná účetní“ byla vystavena zaměstnavatelem „Liako, spol. s r.o.“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 40000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Brno-jih.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2022.

40000,-Kč / měsíc
Brno-jih

Vedoucí prodejny

Nabídka práce pro OZP s názvem „Vedoucí prodejny“ byla vystavena zaměstnavatelem „COOP Mnichovo Hradiště, družstvo“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 22300,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Horky nad Jizerou.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2022.

22300,-Kč / měsíc
Horky nad Jizerou

Šička

Nabídka práce s názvem „Šička“ byla vystavena zaměstnavatelem „DUKO s.r.o.“ a je vhodná pro osoby se zdravotním postižením. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 8100 - 8950,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Brno-Řečkovice a Mokrá Hora.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2022.

8100 - 8950,-Kč / měsíc
Brno-Řečkovice a Mokrá Hora

Administrativní pracovník

Nabídka práce pro OZP s názvem „Administrativní pracovník“ byla vystavena zaměstnavatelem „DUKO s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 9850,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Brno-Žabovřesky.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2022.

9850,-Kč / měsíc
Brno-Žabovřesky

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.