pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů

Zaměstnavatel SANSIMON, s.r.o. nabízí práci na pozici "Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8100,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Znojmo. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Administrativní pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel SMM Elektro, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 16000 - 23000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Drslavice. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Údržbář

Zaměstnavatel IMOPRA s.r.o. nabízí práci na pozici "Údržbář" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 17000 - 20000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Nivnice. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Klinický psycholog

Zaměstnavatel Psychiatrická nemocnice Kosmonosy nabízí práci na pozici "Klinický psycholog" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 46040 - 54670,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Kosmonosy. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel Markéta Kudrhaltová nabízí práci na pozici "Obsluha čerpací stanice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000 - 30000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Kosmonosy. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Operátor/ka dronů

Zaměstnavatel Eko-les rekultivační, s.r.o. nabízí práci na pozici "Operátor/ka dronů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 14775 - 20000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Hluboká nad Vltavou. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Lékař se spec. způsobilostí v oboru psychiatrie

Zaměstnavatel Psychiatrická nemocnice Kosmonosy nabízí práci na pozici "Lékař se spec. způsobilostí v oboru psychiatrie" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 52410 - 65480,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Kosmonosy. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů

Zaměstnavatel SANSIMON, s.r.o. nabízí práci na pozici "Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 16200,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Znojmo. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Úklidový/á pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel TREKVILA NÁHRADNÍ PLNĚNÍ s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidový/á pracovník/pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 21000 - 22000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: České Budějovice. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Psycholog ve zdravotnictví

Zaměstnavatel Psychiatrická nemocnice Kosmonosy nabízí práci na pozici "Psycholog ve zdravotnictví" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 34960 - 50170,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Kosmonosy. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.