pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Strážný

Zaměstnavatel IBEX Security s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 18000 - 23000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Ostrava-jih. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Telefonistka - polština - home office

Zaměstnavatel Medical Supplies s.r.o. nabízí práci na pozici "Telefonistka - polština - home office" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 24000 - 26000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Kladno. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Pokladní ve skicentru

Zaměstnavatel SPORT PROFI, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pokladní ve skicentru" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 24000 - 35000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Deštné v Orlických horách. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Pomocný/á dělník/dělnice - uklízeč/ka

Zaměstnavatel Spolek Nektar, z.s. nabízí práci na pozici "Pomocný/á dělník/dělnice - uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 96.4,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Pardubice V. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Vř 71/2021 právník/čka

Zaměstnavatel Moravskoslezský kraj nabízí práci na pozici "Vř 71/2021 právník/čka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 23270 - 34970,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Moravská Ostrava a Přívoz. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Úklidový pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel UKLIDHK s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidový pracovník/pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9000 - 12000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Hradec Králové. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Telefonista/ka - nákupčí - home office

Zaměstnavatel Medical Supplies s.r.o. nabízí práci na pozici "Telefonista/ka - nákupčí - home office" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 20000 - 30000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Kladno. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Pomocný/á dělník/dělnice

Zaměstnavatel Spolek Nektar, z.s. nabízí práci na pozici "Pomocný/á dělník/dělnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 96.4,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Pardubice I. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Telefonická správa dárců charitativní organizace

Zaměstnavatel DTEL SERVICES s.r.o. nabízí práci na pozici "Telefonická správa dárců charitativní organizace" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20000 - 35000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Mělník. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Asistent/ka manažera

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Asistent/ka manažera" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 13900,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Praha. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.