Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci pro OZP. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci pro OZP

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Ostatní uklízeči a pomocníci

Nabídka práce s názvem „Ostatní uklízeči a pomocníci“ byla vystavena zaměstnavatelem „Enttiva s.r.o.“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a mzda 120 - 130,-Kč / hodina. Místo výkonu práce Praha 5.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 8. 2022.

120 - 130,-Kč / hodina
Praha 5

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Nabídka práce pro OZP s názvem „Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)“ byla vystavena zaměstnavatelem „Enttiva s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a mzda 18000 - 25000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Praha 5.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 8. 2022.

18000 - 25000,-Kč / měsíc
Praha 5

Pracovník/pracovnice kontroly

Nabídka práce s názvem „Pracovník/pracovnice kontroly“ byla vystavena zaměstnavatelem „KOVOPLAST, výrobní družstvo“ a je vhodná pro osoby se zdravotním postižením. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 22400,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Hluk.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 8. 2022.

22400,-Kč / měsíc
Hluk

Online asistence

Nabídka práce pro OZP s názvem „Online asistence“ byla vystavena zaměstnavatelem „Enttiva s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a mzda 120 - 130,-Kč / hodina. Místo výkonu práce Praha 5.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 8. 2022.

120 - 130,-Kč / hodina
Praha 5

Strážní, obsluha kamerového systému

Nabídka práce s názvem „Strážní, obsluha kamerového systému“ byla vystavena zaměstnavatelem „SUNIX SAFE LIFE s.r.o.“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 114 - 130,-Kč / hodina. Místo výkonu práce Jihlava.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 8. 2022.

114 - 130,-Kč / hodina
Jihlava

Pracovník/ce masné výroby

Nabídka práce pro osoby se zdravotním postižením s názvem „Pracovník/ce masné výroby“ byla vystavena zaměstnavatelem „MASOPRODEJ s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 16500,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Horní Lideč.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 8. 2022.

16500,-Kč / měsíc
Horní Lideč

Lektor rekvalifikačního kurzu - základy práce na pc

Nabídka práce s názvem „Lektor rekvalifikačního kurzu - základy práce na pc“ byla vystavena zaměstnavatelem „AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a mzda 250,-Kč / hodina. Místo výkonu práce Žamberk.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2022.

250,-Kč / hodina
Žamberk

Pomocná síla do kuchyně

Nabídka práce pro OZP s názvem „Pomocná síla do kuchyně“ byla vystavena zaměstnavatelem „Žatecké lahůdky s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a mzda 12150,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Žatec.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2022.

12150,-Kč / měsíc
Žatec

Vrátný/á

Nabídka práce s názvem „Vrátný/á“ byla vystavena zaměstnavatelem „Agentura PANCÉŘ s.r.o.“ a je vhodná pro osoby se zdravotním postižením. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 18500,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Kolín.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2022.

18500,-Kč / měsíc
Kolín

Pojišťovací poradce/poradkyně, pojišťovací specialisté

Nabídka práce pro OZP s názvem „Pojišťovací poradce/poradkyně, pojišťovací specialisté“ byla vystavena zaměstnavatelem „Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 25000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Chomutov.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2022.

25000,-Kč / měsíc
Chomutov

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.