pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Referent/ka skladu

Zaměstnavatel FENIX solutions s.r.o. nabízí práci na pozici "Referent/ka skladu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 24500,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Mohelnice. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Vladimíra Špuláková nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 16800 - 17200,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Chodov. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Pracovník/pracovnice úklidu

Zaměstnavatel DPD INVEST s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10500,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Prostějov. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Údržbáři

Zaměstnavatel AMT Čenkov s.r.o. nabízí práci na pozici "Údržbáři" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Čenkov. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Údržbáři, zámečníci, elektrikáři

Zaměstnavatel AMT Čenkov s.r.o. nabízí práci na pozici "Údržbáři, zámečníci, elektrikáři" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Čenkov. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Úřednice/úředník stavebního úřadu městského úřadu sokolov

Zaměstnavatel Město Sokolov nabízí práci na pozici "Úřednice/úředník stavebního úřadu městského úřadu sokolov" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 22260 - 32240,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Sokolov. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Doplňovač/ka zboží, merchandiser

Zaměstnavatel DISPOSERVIS s.r.o. nabízí práci na pozici "Doplňovač/ka zboží, merchandiser" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 11500 - 14500,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Liberec. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

It project manager

Zaměstnavatel Knorr-Bremse Services Europe s.r.o. nabízí práci na pozici "It project manager" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 80000 - 130000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Liberec. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Administrativní pracovník/ce pošta partner

Zaměstnavatel RAUDO - výrobní družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/ce pošta partner" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 15000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Mikulčice. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Pomocný údržbář - zahradník

Zaměstnavatel SKY & FACILITY s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný údržbář - zahradník" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 16200 - 18000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem-Střekov. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.