pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Servisní technik zahradní techniky

Zaměstnavatel NAVIJA CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Servisní technik zahradní techniky" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Nepomuk. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Administrativní pracovníci

Zaměstnavatel Lomikámen, z.ú. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 7500,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Beroun. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů

Zaměstnavatel KOUBA Trans, s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 19700,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Zdice. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Dělník - galvanizér

Zaměstnavatel Mgr. Karel Kašník nabízí práci na pozici "Dělník - galvanizér" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 22588 - 28670,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Brno-střed. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 17070,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Klatovy. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Údržbář/ka

Zaměstnavatel NAVIJA CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Údržbář/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 15500,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Nepomuk. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Pracovník úklidu

Zaměstnavatel Práh jižní Morava, z.ú. nabízí práci na pozici "Pracovník úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8100 - 14100,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Brno-Tuřany. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Zaměstnavatel International Automotive Components Group s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 26050 - 31500,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Přeštice. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Pokladní/výdejčí jídel/pomocná síla

Zaměstnavatel Veřejné stravování Louny s.r.o. nabízí práci na pozici "Pokladní/výdejčí jídel/pomocná síla" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 15750,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Louny. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Peer konzultant chráněného bydlení

Zaměstnavatel Práh jižní Morava, z.ú. nabízí práci na pozici "Peer konzultant chráněného bydlení" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10250 - 14250,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Brno-Tuřany. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.