pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Prodavač/ka

Zaměstnavatel Zlatnictví AK s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 19700 - 24000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Rudolfov. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Úklidový pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel A.G.J. - chráněná dílna s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidový pracovník/pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 12150 - 13000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Moravská Třebová. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Řidič/ka nákladního automobilu na rozvoz nápojů

Zaměstnavatel Robert Janák s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič/ka nákladního automobilu na rozvoz nápojů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 32000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Hrdějovice. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Údržba/úklid

Zaměstnavatel Roman Řezníček nabízí práci na pozici "Údržba/úklid" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20000 - 25000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Černiv. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Hlavní účetní

Zaměstnavatel Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež - SRDÍČKO nabízí práci na pozici "Hlavní účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 31240 - 40290,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Litoměřice. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Vrátný

Zaměstnavatel C.I.D. service, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Vrátný" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 16200,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Nebovidy. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Vrátný

Zaměstnavatel C.I.D. service, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Vrátný" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 16200,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Tetčice. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Strážný

Zaměstnavatel XANDER ENTERPRISE s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 100 - 150,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: České Budějovice. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Údržba objektu

Zaměstnavatel Roman Řezníček nabízí práci na pozici "Údržba objektu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20000 - 30000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Černiv. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Zaměstnavatel Státní oblastní archiv v Litoměřicích nabízí práci na pozici "Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 12600,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Litoměřice. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.