pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Bezpečnostní pracovník

Zaměstnavatel INVESTMENT AGENCY s.r.o. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 17900,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Brno-Maloměřice a Obřany. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Učitel teorie předmětu ikt

Zaměstnavatel Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Nymburk, V Kolonii 1804 nabízí práci na pozici "Učitel teorie předmětu ikt" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 32800 - 42780,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Nymburk. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Bezpečnostní pracovník

Zaměstnavatel INVESTMENT AGENCY s.r.o. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 17900,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Brno-Tuřany. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Recepční

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Recepční" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 15500,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Brno-střed. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Stolař

Zaměstnavatel Charita sv. Alexandra nabízí práci na pozici "Stolař" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 16000 - 23000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Slezská Ostrava. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Skladník/obsluha vzv

Zaměstnavatel INTERNATIONAL METAL PLAST spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Skladník/obsluha vzv" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Jablonec nad Nisou. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Řidič - řp sk. c,e,t

Zaměstnavatel INTERNATIONAL METAL PLAST spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Řidič - řp sk. c,e,t" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Jablonec nad Nisou. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Učitel teorie předmětů elektro

Zaměstnavatel Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Nymburk, V Kolonii 1804 nabízí práci na pozici "Učitel teorie předmětů elektro" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 32800 - 42780,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Nymburk. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Pracovník zákaznického centra

Zaměstnavatel Flamengo květiny s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník zákaznického centra" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 23000 - 25000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Brno-jih. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Uklízeč/uklízečka

Zaměstnavatel GLOBY s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/uklízečka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 130 - 130,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Moravská Ostrava a Přívoz. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.