pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Montážní dělnice

Zaměstnavatel TILLIG-CZ, s.r.o. nabízí práci na pozici "Montážní dělnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 18000 - 20000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Dolní Poustevna. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Švadlena

Zaměstnavatel Práh jižní Morava, z.ú. nabízí práci na pozici "Švadlena" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8400 - 15200,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Brno-Tuřany. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Strážný-detektiv prodejny dm drogerie

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný-detektiv prodejny dm drogerie" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 107,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Brno-Řečkovice a Mokrá Hora. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Pomocné cukrářské práce

Zaměstnavatel Chráněná dílna JITKA s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocné cukrářské práce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 107 - 107,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Teplice. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Bezpečnostní pracovník

Zaměstnavatel INVESTMENT AGENCY s.r.o. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 17900,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Brno-jih. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Operátor/ka

Zaměstnavatel LUKRA - Contact, s.r.o. nabízí práci na pozici "Operátor/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 16500 - 25000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Rumburk. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Úklid cukrárenské výrobny

Zaměstnavatel Chráněná dílna JITKA s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklid cukrárenské výrobny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 97 - 97,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Teplice. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Řidič - řidička dodávkového vozidla

Zaměstnavatel AZORELLA, s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič - řidička dodávkového vozidla" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 107,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Dvůr Králové nad Labem. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Pracovník úklidu

Zaměstnavatel PERFECT pure service, o.p.s nabízí práci na pozici "Pracovník úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 21000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Brno-střed. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Prodavač - prodavačka kancelářských potřeb

Zaměstnavatel AZORELLA, s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač - prodavačka kancelářských potřeb" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 110,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Dvůr Králové nad Labem. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.