pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pomocný dělník v kovovýrobě

Zaměstnavatel Martin Považan nabízí práci na pozici "Pomocný dělník v kovovýrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 16000 - 25000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Plzeň 3. Nabídka práce byla publikována dne 6. 12. 2021.

Sanitář na lůžkové oddělení na ranní směny

Zaměstnavatel VITA, s.r.o. nabízí práci na pozici "Sanitář na lůžkové oddělení na ranní směny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 18390,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Duchcov. Nabídka práce byla publikována dne 6. 12. 2021.

Odborný asistent v administrativě - nákupčí

Zaměstnavatel Air Technology s.r.o. nabízí práci na pozici "Odborný asistent v administrativě - nákupčí" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 30000 - 40000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Hodonín. Nabídka práce byla publikována dne 6. 12. 2021.

Posudkový lékař/ka

Zaměstnavatel Česká správa sociálního zabezpečení nabízí práci na pozici "Posudkový lékař/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 43890 - 59980,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Nový Jičín. Nabídka práce byla publikována dne 6. 12. 2021.

Masér/ka

Zaměstnavatel Pavlína Bartošová nabízí práci na pozici "Masér/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9850,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Liberec. Nabídka práce byla publikována dne 6. 12. 2021.

Kuchař/ka - zdravá kuchyně

Zaměstnavatel GURMÁN CL s.r.o. nabízí práci na pozici "Kuchař/ka - zdravá kuchyně" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 15000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Česká Lípa. Nabídka práce byla publikována dne 6. 12. 2021.

Uklízeč/ka administrativní budovy

Zaměstnavatel SMERO, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka administrativní budovy" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8100 - 90000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Hodonín. Nabídka práce byla publikována dne 6. 12. 2021.

Zámečník - se sníženou pracovní schopností

Zaměstnavatel Martin Považan nabízí práci na pozici "Zámečník - se sníženou pracovní schopností" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 17000 - 20000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Plzeň 3. Nabídka práce byla publikována dne 6. 12. 2021.

Mistr výroby

Zaměstnavatel Martin Považan nabízí práci na pozici "Mistr výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 35000 - 45000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Plzeň 3. Nabídka práce byla publikována dne 6. 12. 2021.

Obsluha čerapcí stanice phm

Zaměstnavatel PNEU Černý - Šafránek s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha čerapcí stanice phm" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 8400 - 11000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Libice nad Cidlinou. Nabídka práce byla publikována dne 6. 12. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.