pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Strážný, vrátný se psem

Zaměstnavatel IBEX Security s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný, vrátný se psem" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 16800 - 22000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Ostrava-jih. Nabídka práce byla publikována dne 2. 12. 2021.

Podlahář

Zaměstnavatel Dřevovýroba Podzimek s.r.o. nabízí práci na pozici "Podlahář" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 31320 - 38280,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Třešť. Nabídka práce byla publikována dne 2. 12. 2021.

Klempíř, zámečník (černé řemeslo)

Zaměstnavatel Air Technology s.r.o. nabízí práci na pozici "Klempíř, zámečník (černé řemeslo)" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000 - 35000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Hodonín. Nabídka práce byla publikována dne 6. 12. 2021.

Ostraha prodejny penny

Zaměstnavatel Čechymen financial real s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny penny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 107 - 120,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Pardubice I. Nabídka práce byla publikována dne 6. 12. 2021.

Obsluha čerpací stanice lpg

Zaměstnavatel TOMEGAS s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha čerpací stanice lpg" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 17900,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Rousínov. Nabídka práce byla publikována dne 2. 12. 2021.

Noční vrátný/á

Zaměstnavatel DIOL družstvo nabízí práci na pozici "Noční vrátný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 117,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Olomouc. Nabídka práce byla publikována dne 6. 12. 2021.

Pracovník/pracovnice úklidu (uklízeč/ka, pomocník)

Zaměstnavatel SEŽEV chráněná dílna s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice úklidu (uklízeč/ka, pomocník)" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 6075 - 8100,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Brno-Židenice. Nabídka práce byla publikována dne 6. 12. 2021.

Ostraha objektu - stránecká zhoř - - zkrácený úvazek

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha objektu - stránecká zhoř - - zkrácený úvazek" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 12600,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Stránecká Zhoř. Nabídka práce byla publikována dne 2. 12. 2021.

Ostraha prodejny penny

Zaměstnavatel Čechymen financial real s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny penny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 107 - 120,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Moravská Ostrava a Přívoz. Nabídka práce byla publikována dne 6. 12. 2021.

Pracovník/ce úklidu

Zaměstnavatel Ing. Mária Zbořilová nabízí práci na pozici "Pracovník/ce úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 100,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Vyškov. Nabídka práce byla publikována dne 2. 12. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.