Frýdek-Místek, práce pro OZP.

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Frýdek-Místek od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Frýdek-Místek:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Asistentka, pečovatelka

Zaměstnavatel SNAJM s.r.o. nabízí práci na pozici "Asistentka, pečovatelka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 14775 - 16000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Fakturant/ fakturantka

Zaměstnavatel FRANKOSPOL OFFICE s.r.o. nabízí práci na pozici "Fakturant/ fakturantka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 24000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Administrativní pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel AnchorMen s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20000 - 23000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Prodavač/prodavačka

Zaměstnavatel TIMIDOR s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/prodavačka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 14775,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek. Nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2022.

Uklízeč/uklízečka

Zaměstnavatel HB group Facility s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/uklízečka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 13500 - 14000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek. Nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2022.

Uklízeči

Zaměstnavatel LESK služby s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeči" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 96.4,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek. Nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2022.

Telefonista/telefonistka

Zaměstnavatel MR GIVEL s.r.o. nabízí práci na pozici "Telefonista/telefonistka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 9000 - 18000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek. Nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2022.