Archiv práce pro OZP
Frýdlant nad Ostravicí

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Frýdlant nad Ostravicí, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Archiv nabídky práce pro OZP - Frýdlant nad Ostravicí:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Strážní, vrátní

Zaměstnavatel IBEX Security s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážní, vrátní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 18500 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Frýdlant nad Ostravicí.
Nabídka práce byla publikována dne 8. 4. 2022.

Pomocná síla

Zaměstnavatel Irena Makovičková nabízí práci na pozici "Pomocná síla" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 16200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Frýdlant nad Ostravicí.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 3. 2022.

Provozní pracovníci

Zaměstnavatel wood season s.r.o. nabízí práci na pozici "Provozní pracovníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Frýdlant nad Ostravicí.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 3. 2022.

Pomocný/á administrativní pracovník/ce

Zaměstnavatel T-WOOD s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný/á administrativní pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8950,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Frýdlant nad Ostravicí.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 3. 2022.

Prodavač - prodavačka

Zaměstnavatel Silvie Bečajová nabízí práci na pozici "Prodavač - prodavačka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 110.3,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Frýdlant nad Ostravicí.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Lektoři anglického jazyka pro děti

Zaměstnavatel EVERMORE - jazyková škola s.r.o. nabízí práci na pozici "Lektoři anglického jazyka pro děti" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 150,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Frýdlant nad Ostravicí.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Pracovníci prádelny

Zaměstnavatel Dobrý domov s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci prádelny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 7600 - 7800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Frýdlant nad Ostravicí.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Distributoři reklamních letáků

Zaměstnavatel Česká distribuční a.s. nabízí práci na pozici "Distributoři reklamních letáků" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 4050 - 8100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Frýdlant nad Ostravicí.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.