Práce pro OZP
Hradec Králové

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Hradec Králové, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Hradec Králové:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Řidič/řidička

Zaměstnavatel Aleš Kopečný nabízí práci na pozici "Řidič/řidička" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 30000 - 45000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 8. 2022.

Skladník/skladnice

Zaměstnavatel SANS Products s.r.o. nabízí práci na pozici "Skladník/skladnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 8. 2022.

Klientský/á pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel Go Digital! s.r.o. nabízí práci na pozici "Klientský/á pracovník/pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2022.

Pokojská

Zaměstnavatel Jana Chovančíková nabízí práci na pozici "Pokojská" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Nabídka práce byla publikována dne 5. 8. 2022.

Přípravář/přípravářka plastové výroby

Zaměstnavatel NemKoCZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Přípravář/přípravářka plastové výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 15000 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 8. 2022.

Specialista/specialistka péče o klienty s homeoff. - vyhraz

Zaměstnavatel Kolibřík CSR s.r.o. nabízí práci na pozici "Specialista/specialistka péče o klienty s homeoff. - vyhraz" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 25300,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Nabídka práce byla publikována dne 31. 7. 2022.

Uklízeč/uklízečka

Zaměstnavatel JASPA Servis s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/uklízečka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 12000 - 12000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Nabídka práce byla publikována dne 29. 7. 2022.

Recepční ubytovny

Zaměstnavatel BRYVECASTA s.r.o. nabízí práci na pozici "Recepční ubytovny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 11940 - 16710,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Nabídka práce byla publikována dne 29. 7. 2022.

Šička/švadlena

Zaměstnavatel Spolek rodičů a přátel zdravotně postižených dětí Daneta nabízí práci na pozici "Šička/švadlena" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 12200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Nabídka práce byla publikována dne 28. 7. 2022.

Šička/švadlena

Zaměstnavatel Spolek rodičů a přátel zdravotně postižených dětí Daneta nabízí práci na pozici "Šička/švadlena" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20000 - 26000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Nabídka práce byla publikována dne 28. 7. 2022.