Plzeň 3, práce pro OZP.

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Plzeň 3 od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Plzeň 3:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Vrátný

Zaměstnavatel STYL PLZEŇ, s.r.o. nabízí práci na pozici "Vrátný" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 97,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Plzeň 3. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Pracovníci ostrahy, strážní

Zaměstnavatel Západočeská bezpečnostní agentura s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy, strážní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 99.5 - 99.5,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Plzeň 3. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Pracovník/ce prádelny

Zaměstnavatel INPRA Bohemia s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce prádelny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8100,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Plzeň 4. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Prodej textilu

Zaměstnavatel Marie Talafantová nabízí práci na pozici "Prodej textilu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 111,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Plzeň 1. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Skladník, manipulant

Zaměstnavatel OBZOR, výrobní družstvo, Plzeň nabízí práci na pozici "Skladník, manipulant" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 120 - 150,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Plzeň 4. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Administrativní pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel OBZOR, výrobní družstvo, Plzeň nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20000 - 28000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Plzeň 4. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Vedoucí obchodu

Zaměstnavatel ERGOTEP, družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Vedoucí obchodu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 20000 - 26000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Plzeň 8-Černice. Nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2022.

Dělník do kovovýroby

Zaměstnavatel META Plzeň s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník do kovovýroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 100,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Plzeň 4. Nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2022.

Normovač

Zaměstnavatel STYL PLZEŇ, s.r.o. nabízí práci na pozici "Normovač" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Plzeň 3. Nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2022.

Geograf

Zaměstnavatel ZEMĚMĚŘICKÝ ÚŘAD nabízí práci na pozici "Geograf" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, služební poměr a nabízená mzda je 21260 - 31240,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Plzeň 3. Nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2022.