Práce pro OZP
Praha 3

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Praha 3, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Praha 3:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Právník

Zaměstnavatel Státní úřad inspekce práce nabízí práci na pozici "Právník" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah služební poměr a nabízená mzda je 27650,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 3.
Nabídka práce byla publikována dne 9. 11. 2022.

Odborní kontroloři služeb zaměstnanosti (inspektor b - stavebnictví)

Zaměstnavatel Státní úřad inspekce práce nabízí práci na pozici "Odborní kontroloři služeb zaměstnanosti (inspektor b - stavebnictví)" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah služební poměr a nabízená mzda je 23390,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 3.
Nabídka práce byla publikována dne 9. 11. 2022.

Úklidový pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel A.G.J. - facility s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidový pracovník/pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 6075,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 3.
Nabídka práce byla publikována dne 30. 10. 2022.

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Zaměstnavatel CONSTANT STORE s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 15000 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 3.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.