Praha 4, práce pro OZP.

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Praha 4 od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Praha 4:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Vrátní

Zaměstnavatel Agentura PANCÉŘ s.r.o. nabízí práci na pozici "Vrátní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 18500,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Praha 4. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Software development engineer

Zaměstnavatel Bühler Praha s.r.o. nabízí práci na pozici "Software development engineer" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 83000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Praha 4. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Elektrotechnik projektant

Zaměstnavatel Bühler Praha s.r.o. nabízí práci na pozici "Elektrotechnik projektant" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 50000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Praha 4. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Mezinárodní obchodník se zemním plynem a elektřinou

Zaměstnavatel ZANGAS CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Mezinárodní obchodník se zemním plynem a elektřinou" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 30000 - 100000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Praha 4. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Strážný, vrátný

Zaměstnavatel Agentura PANCÉŘ s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný, vrátný" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 17000 - 19000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Praha 4. Nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2022.

Kontrolor/ka kvality

Zaměstnavatel Blixcon Services s.r.o. nabízí práci na pozici "Kontrolor/ka kvality" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 130 - 130,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Praha 4. Nabídka práce byla publikována dne 3. 1. 2022.

Lektor/učitel

Zaměstnavatel Nelson Markets, s.r.o. nabízí práci na pozici "Lektor/učitel" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 26500 - 30000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Praha 4. Nabídka práce byla publikována dne 23. 1. 2021.