Praha 5, práce pro OZP.

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Praha 5 od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Praha 5:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovníci administrativy

Zaměstnavatel sales24, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci administrativy" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 21000 - 28000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Praha 5. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Finanční a mzdová účetní

Zaměstnavatel Social Point s.r.o. nabízí práci na pozici "Finanční a mzdová účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 30000 - 40000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Praha 5. Nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2022.

Administrativní pracovník- pomocný skladník

Zaměstnavatel PIEROT s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník- pomocný skladník" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 16200 - 18600,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Praha 5. Nabídka práce byla publikována dne 23. 12. 2021.

Ostatní uklízeči a pomocníci

Zaměstnavatel Enttiva s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostatní uklízeči a pomocníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 100 - 115,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Praha 5. Nabídka práce byla publikována dne 6. 12. 2021.

Online asistence

Zaměstnavatel Enttiva s.r.o. nabízí práci na pozici "Online asistence" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 100 - 130,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Praha 5. Nabídka práce byla publikována dne 27. 11. 2021.