Montážní a manipulační dělník/dělnice

Jednoduché montážní a kontrolní činnosti

Zkrácený pracovní úvazek

Hledáte-li práci v lokalitě Svatava nebo blízkém okolí, prohlédněte si naši nabídku práce od společnosti Filipa KV s.r.o.. Nabídka je platná do 19. 1. 2022 a byla naposledy upravena dne 12. 1. 2022. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Náplň práce:

  • jednoduché montážní práce
  • kontrola hotových výrobků
  • pomocné práce na pracovišti

Nabízíme:

  • zkrácený směnný provoz na 4 hod (6 - 10, 10 -14 hod)
  • kolektiv, kde se budete cítit dobře
  • 5 týdnů dovolené
  • odměna při pracovním nebo životním výročí
  • bezprašné prostředí

Požadujeme:

  • nevyžadujeme praxi, rádi vás zaučíme

Nabídka práce byla platná do 19. 1. 2022.

Město: Svatava, Karlovarský kraj
Mzda: 8100 – 10000,- Kč
Pracovněprávní vztah: Poloviční/Zkrácený úvazek
Minimální stupeň vzdělání: Bez vzdělání
Volných míst k dispozici: 5

Adresa společnosti

Filipa KV s.r.o.
Lázeňská 184,
507 81   Lázně Bělohrad

Kontaktní osoba

Klára Paloušová
klara.palousova@filipakv.cz,
+420 601 309 262

Významný zaměstnavatel osob se zdravotním postižením

Detail společnosti