Třinec, práce pro OZP.

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Třinec od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Třinec:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pomocní servisní technici pc

Zaměstnavatel AREVAL s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocní servisní technici pc" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Třinec. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Distributoři reklamních letáků

Zaměstnavatel Česká distribuční k.s. nabízí práci na pozici "Distributoři reklamních letáků" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8100,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Třinec. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Obchodní prodejci po telefonu

Zaměstnavatel AMRES TECH, s.r.o. nabízí práci na pozici "Obchodní prodejci po telefonu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 144,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Třinec. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Administrativní pracovník/-ice

Zaměstnavatel Rotto, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/-ice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 118,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Třinec. Nabídka práce byla publikována dne 29. 12. 2021.

Servisní technici pc

Zaměstnavatel AREVAL s.r.o. nabízí práci na pozici "Servisní technici pc" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Třinec. Nabídka práce byla publikována dne 20. 12. 2021.

Uklízeči

Zaměstnavatel Michal Horáček nabízí práci na pozici "Uklízeči" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 100 - 110,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Třinec. Nabídka práce byla publikována dne 2. 12. 2021.

Konstruktéři

Zaměstnavatel Kovopol Industry, a.s. nabízí práci na pozici "Konstruktéři" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 27500,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Třinec. Nabídka práce byla publikována dne 29. 11. 2021.

Výrobní dělníci

Zaměstnavatel PRO NORTH CZECH, a.s. nabízí práci na pozici "Výrobní dělníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Třinec. Nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2021.

Obsluha cnc pálicího stroje

Zaměstnavatel Kovopol Industry, a.s. nabízí práci na pozici "Obsluha cnc pálicího stroje" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Třinec. Nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2021.

Obsluha ohraňovacího lisu

Zaměstnavatel Kovopol Industry, a.s. nabízí práci na pozici "Obsluha ohraňovacího lisu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Třinec. Nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2021.