Úřad práce Kontaktní pracoviště Frýdek-Místek

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro Kontaktní pracoviště Frýdek-Místek. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Frýdek-Místek:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Asistentka, pečovatelka

Zaměstnavatel SNAJM s.r.o. nabízí práci na pozici "Asistentka, pečovatelka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 14775 - 16000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Uklízeč - uklízečka

Zaměstnavatel JASPA Servis s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč - uklízečka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 12500 - 15500,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Opava. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Administrativní pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel AnchorMen s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20000 - 23000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Obchodní prodejci po telefonu

Zaměstnavatel AMRES TECH, s.r.o. nabízí práci na pozici "Obchodní prodejci po telefonu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 144,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Třinec. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Fakturant/ fakturantka

Zaměstnavatel FRANKOSPOL OFFICE s.r.o. nabízí práci na pozici "Fakturant/ fakturantka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 24000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Uklízeči

Zaměstnavatel LESK služby s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeči" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 96.4,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek. Nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2022.

Uklízeč/uklízečka

Zaměstnavatel HB group Facility s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/uklízečka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 13500 - 14000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek. Nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2022.

Prodavač/prodavačka

Zaměstnavatel TIMIDOR s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/prodavačka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 14775,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek. Nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2022.

Provozní pracovníci

Zaměstnavatel wood season s.r.o. nabízí práci na pozici "Provozní pracovníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8100,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Frýdlant nad Ostravicí. Nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2022.

Bezpečnostní pracovník/pracovnice - recepční

Zaměstnavatel CENTR GROUP-ELMONT s.r.o. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník/pracovnice - recepční" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 17900,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Slezská Ostrava. Nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2022.

Telefonista/telefonistka

Zaměstnavatel MR GIVEL s.r.o. nabízí práci na pozici "Telefonista/telefonistka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 9000 - 18000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek. Nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2022.

Speditér/-ka

Zaměstnavatel LONGSTORY s.r.o. nabízí práci na pozici "Speditér/-ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek. Nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2022.