Nabídky pro OZP z Úřadu práce v lokalitě Frýdek-Místek

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Frýdek-Místek. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Frýdek-Místek:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník - pracovnice v sociálních službách - přímá obslužná péče v terénu, osobní asistence

Zaměstnavatel Podané ruce - osobní asistence nabízí práci na pozici "Pracovník - pracovnice v sociálních službách - přímá obslužná péče v terénu, osobní asistence" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek. Nabídka práce byla publikována dne 21. 8. 2021.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel VKUS-BUSTAN s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10140 - 11250,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek. Nabídka práce byla publikována dne 13. 8. 2021.

Skladníci

Zaměstnavatel Dis. Marie Pěchová nabízí práci na pozici "Skladníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 12600,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek. Nabídka práce byla publikována dne 10. 8. 2021.

Správci klientského kmene

Zaměstnavatel NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku nabízí práci na pozici "Správci klientského kmene" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek. Nabídka práce byla publikována dne 3. 8. 2021.

Správci klientského kmene

Zaměstnavatel NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku nabízí práci na pozici "Správci klientského kmene" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000 - 30000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek. Nabídka práce byla publikována dne 3. 8. 2021.

Pracovník - pracovnice obchodního provozu - obsluha za barem

Zaměstnavatel Spolek přátel Frýdku-Místku nabízí práci na pozici "Pracovník - pracovnice obchodního provozu - obsluha za barem" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 12600 - 15100,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek. Nabídka práce byla publikována dne 3. 8. 2021.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 18000 - 22000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek. Nabídka práce byla publikována dne 26. 7. 2021.

Výrobní dělník - dělnice šicí dílny

Zaměstnavatel Výrobní družstvo VKUS Frýdek-Místek nabízí práci na pozici "Výrobní dělník - dělnice šicí dílny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 15200,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek. Nabídka práce byla publikována dne 20. 7. 2021.

Pracovník - pracovnice v sociálních službách - přímá obslužná péče v terénu, osobní asistence

Zaměstnavatel Podané ruce - osobní asistence nabízí práci na pozici "Pracovník - pracovnice v sociálních službách - přímá obslužná péče v terénu, osobní asistence" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 15000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek. Nabídka práce byla publikována dne 19. 7. 2021.

Šička oděvní konfekce (zamk)

Zaměstnavatel Výrobní družstvo VKUS Frýdek-Místek nabízí práci na pozici "Šička oděvní konfekce (zamk)" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 15200,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek. Nabídka práce byla publikována dne 14. 1. 2021.

Šička pracovních oděvů a konfekce (zamk)

Zaměstnavatel Výrobní družstvo VKUS Frýdek-Místek nabízí práci na pozici "Šička pracovních oděvů a konfekce (zamk)" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 15200,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek. Nabídka práce byla publikována dne 14. 1. 2021.

Pracovníci ostrahy, strážní

Zaměstnavatel VKUS-BUSTAN s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy, strážní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 17500 - 18500,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek. Nabídka práce byla publikována dne 26. 11. 2020.