Vedoucí oddělení projektů eu odboru zaměstnanosti a eu krajské pobočky úřadu práce čr pro hl. m. prahu

Řídící pracovníci v oblasti zaměstnanosti

Hledáte práci v lokalitě Praha 3, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Úřad práce České republiky. Nabídka byla vystavena dne 11. 1. 2022 na Krajská pobočka pro hlavní město Prahu. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici „Vedoucí oddělení projektů eu odboru zaměstnanosti a eu krajské pobočky úřadu práce čr pro hl. m. prahu“ (vhodné pro OZP)

Přihlášky do výběrového řízení je možné podávat do 24.1.2022. odkaz na výběrové řízení:


https://www.uradprace.cz/web/cz/-/vedouci-oddeleni-projektu-eu-krp-pro-hl-m-prahu-24-01-2022
Místo výkonu práce: Úřad práce České republiky Krajská pobočka pro hl. m. Prahu
Domažlická 1139 /11
Praha 3, Hlavní město Praha 130 00
Mzda: 22980 - 33790,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 3. 2022
Pracovněprávní vztah: Služební poměr
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vysokoškolské
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 23. 1. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 12. 1. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Vedoucí oddělení projektů eu odboru zaměstnanosti a eu krajské pobočky úřadu práce čr pro hl. m. prahu“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Úřad práce České republiky nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Praha 3. Nabídka práce „Vedoucí oddělení projektů eu odboru zaměstnanosti a eu krajské pobočky úřadu práce čr pro hl. m. prahu“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Krajská pobočka pro hlavní město Prahu.