Inspektor/ka kvality

Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

Hledáte práci v lokalitě Staňkovice, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Hydratech Industries Czech Republic s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 8. 6. 2022 na Úřadu práce ČR - Louny. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Inspektor/ka kvality“ (vhodné pro OZP)

místo výkonu práce: Jižní 401 Průmyslová zóna Triangle Staňkovice
Náplní práce je udržování procesů řízení jakosti, provádění kontrol, podílení se na řešení interních a externích neshod, navrhování odpovídajících okamžitých nápravných preventivních opatření, provádění namátkových auditů výroby se zaměřením na dodržování pravidel politiky společnosti (BOZP, PO, ŽP, LEAN), práce s nástroji kvality, komunikace napříč odděleními v rámci celé společnosti.
Ochota pracovat ve 2-směnném provozu.
Požadavky: středoškolské vzdělání, znalost MS office, angličtina na úrovni alespoň A2 výhodou, praxe na obdobné pozici a znalost nástrojů řízení kvality výhodou, znalost měřících postupů a statistických metod výhodou, znalost čtení výkresové dokumentace, ŘP skupiny B - výhodou
V případě zájmu pošlete svůj životopis na e-mail cz.info@dellnerhydratech.com
25 dní dovolené, příspěvek na stravování formou paušálu ve výši 1 570,- - 1 900,- Kč (dle odpracovaných směn), příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné mobilní a datové služby, finanční odměna za doporučení nového zaměstnance (12 000,-Kč nebo 20 000,-Kč), občerstvení na pracovišti formou teplých a perlivých nápojů, práce, moderní zázemí a nové vybavení, práce v čistém prostředí bez hluku. NEautomotive
Kontakt:email: cz.info@dellnerhydratech.com

Nabídka práce byla platná do 31. 10. 2022.

Místo výkonu práce: Hydratech Industries Czech Republic s.r.o. pracoviště SPZ Triangle Staňkovice
Staňkovice 401, Ústecký kraj
43949
Mzda: 28000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 13. 6. 2022
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Střední s maturitou
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 31. 10. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 10. 6. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Inspektor/ka kvality“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Hydratech Industries Czech Republic s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Staňkovice. Nabídka práce „Inspektor/ka kvality“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Louny.