Všeobecní administrativní pracovníci

Všeobecní administrativní pracovníci

Hledáte práci v lokalitě Praha 4, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti M&M Object Security s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 22. 9. 2021 na Kontaktní pracoviště Praha 9. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici „Všeobecní administrativní pracovníci“ (vhodné pro OZP)

Kontakt: Konečná Lenka, tel.: 739 218 991

Kancelářská administrativní práce, všeobecný administrativní pracovník na zkrácený úvazek. Práce je vyhrazena jen pro OZP. Požadujeme znalost práce na PC(microsoft word, excel, práce s tabulkami, internet), komunikativnost, samostatnost, orientace v administrativě. Pracovní doba po domluvě.
Práce na PC.
Nástup možný hned.
Možnost čerpání záloh na mzdu.
Nabídka práce byla platná do 11. 10. 2021.

Místo výkonu práce: M&M Object Security s.r.o. - Zvánovická č.p. 2507/5
Zvánovická 2507 /5
Praha 4, Hlavní město Praha 141 00
Mzda: 4633,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 6. 10. 2021
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 11. 10. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 30. 9. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Všeobecní administrativní pracovníci“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti M&M Object Security s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Praha 4. Nabídka práce „Všeobecní administrativní pracovníci“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Praha 9.