Úřad práce Kontaktní pracoviště Strakonice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro Kontaktní pracoviště Strakonice. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Strakonice:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Kontrolor/ka dočasně práce neschopných

Zaměstnavatel RAUDO - výrobní družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Kontrolor/ka dočasně práce neschopných" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8900,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Strakonice. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Ostraha prodejny kaufland

Zaměstnavatel Čechymen financial real s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny kaufland" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 120 - 130,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Moravská Ostrava a Přívoz. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Rejstříkový/rejstříková vedoucí

Zaměstnavatel Okresní soud ve Strakonicích nabízí práci na pozici "Rejstříkový/rejstříková vedoucí" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 18300 - 26830,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Strakonice. Nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2022.

Učitel odborných technických předmětů střední školy

Zaměstnavatel Střední odborné učiliště, Blatná, U Sladovny 671 nabízí práci na pozici "Učitel odborných technických předmětů střední školy" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 32000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Blatná. Nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2022.

Strážný, vrátný

Zaměstnavatel Agentura PANCÉŘ s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný, vrátný" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 17000 - 19000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Praha 4. Nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2022.

Vrátný

Zaměstnavatel BISO - Keibel s.r.o. nabízí práci na pozici "Vrátný" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 100,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Radošovice. Nabídka práce byla publikována dne 23. 12. 2021.

Distributor reklamních letáků

Zaměstnavatel Česká distribuční k.s. nabízí práci na pozici "Distributor reklamních letáků" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 4050 - 8100,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Strakonice. Nabídka práce byla publikována dne 20. 12. 2021.

Montážní dělník

Zaměstnavatel Hrdlička ML s.r.o. nabízí práci na pozici "Montážní dělník" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 8100 - 18000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Strakonice. Nabídka práce byla publikována dne 14. 12. 2021.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel LVL Facility s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 100,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Blatná. Nabídka práce byla publikována dne 27. 11. 2021.

Bezpečnostní pracovník

Zaměstnavatel K2S Facility, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20000 - 30000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Strakonice. Nabídka práce byla publikována dne 19. 11. 2021.

Strážný, vrátný

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný, vrátný" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 103.2,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Strakonice. Nabídka práce byla publikována dne 15. 11. 2021.

Strážná/strážný a operační ppc

Zaměstnavatel Garance Písek, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Strážná/strážný a operační ppc" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 106,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Strakonice. Nabídka práce byla publikována dne 6. 11. 2021.