Úřad práce Svitavy

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce pro OZP z katalogu Úřadu práce ČR pro Svitavy. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP z Úřadu práce Svitavy:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Strážný/strážná

Zaměstnavatel Posin, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/strážná" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Polička.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 11. 2022.

Psycholog/psycholožka

Zaměstnavatel Pedagogicko-psychologická poradna, Ústí nad Orlicí, Královéhradecká 513 nabízí práci na pozici "Psycholog/psycholožka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 32000 - 42000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Svitavy.
Nabídka práce byla publikována dne 25. 11. 2022.

Učitel/ka i. stupně - sdílený pedagog v 1. třídě

Zaměstnavatel Základní škola U Kostela Moravská Třebová nabízí práci na pozici "Učitel/ka i. stupně - sdílený pedagog v 1. třídě" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 18000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Moravská Třebová.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 11. 2022.

Učitel/ka i. stupně - zástup za nemoc

Zaměstnavatel Základní škola U Kostela Moravská Třebová nabízí práci na pozici "Učitel/ka i. stupně - zástup za nemoc" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 36000 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Moravská Třebová.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 11. 2022.

Učitelé na 2. stupni základních škol

Zaměstnavatel Základní škola Svitavy, Felberova 2 nabízí práci na pozici "Učitelé na 2. stupni základních škol" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 35000 - 45000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Svitavy.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 11. 2022.

Ostraha prodejny

Zaměstnavatel QANTO VINDICO s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Borová.
Nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2022.

Vrátný/vrátná

Zaměstnavatel M&M Object Security s.r.o. nabízí práci na pozici "Vrátný/vrátná" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Linhartice.
Nabídka práce byla publikována dne 17. 11. 2022.

Účetní senior

Zaměstnavatel STV Service s.r.o nabízí práci na pozici "Účetní senior" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Polička.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 11. 2022.

Montážní dělník/ce - seřizování a obsluha cnc strojů

Zaměstnavatel SMM Elektro, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Montážní dělník/ce - seřizování a obsluha cnc strojů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Svitavy.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2022.

Úklidový pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel A.G.J. - facility s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidový pracovník/pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 4050,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Polička.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2022.

Administrativní pracovník/ce

Zaměstnavatel M&M Object Security s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 7403,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Moravská Třebová.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 11. 2022.

Obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel Ing. Markéta Vybíhalová nabízí práci na pozici "Obsluha čerpací stanice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 24500 - 25500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hradec nad Svitavou.
Nabídka práce byla publikována dne 30. 10. 2022.