Úřad práce Kontaktní pracoviště Třebíč

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro Kontaktní pracoviště Třebíč. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Třebíč:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Kontrolor/ka dočasně práce neschopných

Zaměstnavatel RAUDO - výrobní družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Kontrolor/ka dočasně práce neschopných" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8950,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Velké Meziříčí. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Ruční práce ve výrobě a kompletace balíčků

Zaměstnavatel Andrea Řídká nabízí práci na pozici "Ruční práce ve výrobě a kompletace balíčků" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8100,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Stařeč. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Pracovník/pracovnice úklidu

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 6000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Olomouc. Nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2022.

Recepční

Zaměstnavatel TREBI s.r.o. nabízí práci na pozici "Recepční" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 23000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Okříšky. Nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2022.

Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

Zaměstnavatel Lilacosta s.r.o. nabízí práci na pozici "Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8200 - 9200,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Miroslav. Nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2022.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel TREBI s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8100 - 8400,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Třebíč. Nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2022.

Strážný

Zaměstnavatel ELZY servis s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 112 - 120,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Jindřichův Hradec. Nabídka práce byla publikována dne 20. 12. 2021.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 18000 - 22000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Třebíč. Nabídka práce byla publikována dne 14. 12. 2021.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 18000 - 22000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Třebíč. Nabídka práce byla publikována dne 14. 12. 2021.

Šička obuvi - svrškař/ka

Zaměstnavatel SELVA SHOES s.r.o. nabízí práci na pozici "Šička obuvi - svrškař/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 21480,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Třebíč. Nabídka práce byla publikována dne 10. 12. 2021.

Švadlena

Zaměstnavatel DaKtex s.r.o. nabízí práci na pozici "Švadlena" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 12150,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Třebíč. Nabídka práce byla publikována dne 10. 12. 2021.

Ostraha - detektiv prodejny lidl

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha - detektiv prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 107,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Třebíč. Nabídka práce byla publikována dne 29. 11. 2021.