Nabídky pro OZP z Úřadu práce v lokalitě Okříšky

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Okříšky. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Okříšky:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Recepční

Zaměstnavatel TREBI s.r.o. nabízí práci na pozici "Recepční" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 23000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Okříšky. Nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2022.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel TREBI s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 15200 - 16700,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Okříšky. Nabídka práce byla publikována dne 27. 12. 2021.

Technik kvality

Zaměstnavatel FRAENKISCHE CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Technik kvality" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 30000 - 40000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Okříšky. Nabídka práce byla publikována dne 11. 6. 2021.