Distributor/ka reklamních letáků

Pracovníci pouličního poskytování služeb

Hledáte práci v lokalitě Třebíč, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Česká distribuční k.s.. Nabídka byla vystavena dne 14. 10. 2021 na Kontaktní pracoviště Třebíč. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici „Distributor/ka reklamních letáků“ (vhodné pro OZP)

Roznos reklamních letáku na svěřeném území. Práce vhodná pro OZZ, OZP, na zkrácený úvazek 10 -20 hod/týdně.Nástupní formality se vyřizují telefonem nebo mailem (bližší informace k dispozici na www.distribucni.cz).

Nabídka práce byla platná do 14. 12. 2021.

Místo výkonu práce: Česká distribuční k.s. - okres Třebíč
Táborská
Třebíč, Kraj Vysočina 674 01
Mzda: 3800 - 7600,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 11. 2021
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 10
Nabídka práce je platná: do 14. 12. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 23. 12. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Distributor/ka reklamních letáků“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Česká distribuční k.s. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Třebíč. Nabídka práce „Distributor/ka reklamních letáků“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Třebíč.