Úřad práce Kontaktní pracoviště Třinec

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro Kontaktní pracoviště Třinec. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Třinec:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Provozní zámečníci - svářeči

Zaměstnavatel ORMA INVEST, s.r.o. nabízí práci na pozici "Provozní zámečníci - svářeči" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 24000 - 29000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Karviná. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Distributoři reklamních letáků

Zaměstnavatel Česká distribuční k.s. nabízí práci na pozici "Distributoři reklamních letáků" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8100,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Třinec. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Pomocní servisní technici pc

Zaměstnavatel AREVAL s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocní servisní technici pc" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Třinec. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Řidiči sk. c

Zaměstnavatel JPM trans, s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidiči sk. c" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 25000 - 38000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Slezská Ostrava. Nabídka práce byla publikována dne 29. 12. 2021.

Administrativní pracovník/-ice

Zaměstnavatel Rotto, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/-ice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 118,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Třinec. Nabídka práce byla publikována dne 29. 12. 2021.

Švadleny

Zaměstnavatel TONI - MOSTY, s. r. o. nabízí práci na pozici "Švadleny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 17900,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Jablunkov. Nabídka práce byla publikována dne 23. 12. 2021.

Uklízeči

Zaměstnavatel Michal Horáček nabízí práci na pozici "Uklízeči" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 100 - 110,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Třinec. Nabídka práce byla publikována dne 2. 12. 2021.

Konstruktéři

Zaměstnavatel Kovopol Industry, a.s. nabízí práci na pozici "Konstruktéři" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 27500,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Třinec. Nabídka práce byla publikována dne 29. 11. 2021.

Obsluha ohraňovacího lisu

Zaměstnavatel Kovopol Industry, a.s. nabízí práci na pozici "Obsluha ohraňovacího lisu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Třinec. Nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2021.

Obsluha cnc pálicího stroje

Zaměstnavatel Kovopol Industry, a.s. nabízí práci na pozici "Obsluha cnc pálicího stroje" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Třinec. Nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2021.

Výrobní dělníci

Zaměstnavatel PRO NORTH CZECH, a.s. nabízí práci na pozici "Výrobní dělníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Třinec. Nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2021.

Uklízeč/-ka

Zaměstnavatel JASPA Servis s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/-ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8000 - 9000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Opava. Nabídka práce byla publikována dne 2. 12. 2021.