Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

Hledáte práci v lokalitě Otrokovice, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Mogador s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 22. 6. 2021 na Kontaktní pracoviště Zlín. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici „Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování“ (vhodné pro OZP)

Příprava pracoviště, příprava materiálů pro výrobu, základní kontrola výrobku, který opouští výrobní linku (kontrola data, svárů, hmotnosti, apod.), ruční balení výrobků, vkládání do kartonů, ukládání na paletu, sanitace výrobního zařízení (průběžná nebo na konci výroby), sanitace výrobních prostor, obsluha strojů.
Výhody: příspěvek na dojíždění, stravování, možnost nákupu výrobků za zvýhodněné ceny, cafeterie.

Nabídka práce byla platná do 1. 9. 2021.

Místo výkonu práce: Mogador s.r.o. - sídlo
třída Tomáše Bati 1664
Otrokovice, Zlínský kraj 765 02
Mzda: 17520,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 8. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 1. 9. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 22. 6. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Mogador s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Otrokovice. Nabídka práce „Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Zlín.