Obsluha výrobních zařízení

Manipulační dělníci ve výrobě

Hledáte práci v lokalitě Zlín, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti SPUR a.s.. Nabídka byla vystavena dne 14. 6. 2021 na Kontaktní pracoviště Zlín. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici „Obsluha výrobních zařízení“ (vhodné pro OZP)

Jedná se o jednoduchou manuální práci, manipulaci s polotovary a hotovými výrobky, kompletaci, třídění a balení výrobků.

Nabídka práce byla platná do 1. 9. 2021.

Místo výkonu práce: SPUR a.s. - sídlo
třída Tomáše Bati 299
Zlín, Zlínský kraj 763 02
Mzda: 15200,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 7. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 1. 9. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 14. 6. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Obsluha výrobních zařízení“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti SPUR a.s. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Zlín. Nabídka práce „Obsluha výrobních zařízení“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Zlín.