Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci pro OZP. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci pro OZP

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Specialista/ka - administrátor/ka projektů financovaných z operačních programů

administrace projektů operačních programů během všech fází životního cyklu projektu

Zaměstnavatel Vysoká škola chemicko-technologická v Praze nabízí práci na pozici "Specialista/ka - administrátor/ka projektů financovaných z operačních programů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 35 000,-Kč/měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha.
Nabídka práce byla publikována dne 1. 7. 2022.

Recepční - asistent/tka

Kancelářské práce a administrativa

Zaměstnavatel Success IN Finance, s.r.o. nabízí práci na pozici "Recepční - asistent/tka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah poloviční/zkrácený úvazek a nabízená mzda je 13.500 Kč. Lokalita výkonu práce: Praha.
Nabídka práce byla publikována dne 30. 6. 2022.

Administrativní pracovník

klasická administrativní činnost v rámci provozu společnosti

Zaměstnavatel Propagační podnik Hradec Králové s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah poloviční/zkrácený úvazek a nabízená mzda je 4-6 hod denně dle OZP, 130-170Kč/hod. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Nabídka práce byla publikována dne 29. 6. 2022.

Pracovník/ice ostrahy

Nabídka práce pro OZP s názvem „Pracovník/ice ostrahy“ byla vystavena zaměstnavatelem „PCO - hlídací služba, s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 18000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Homole.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2022.

18000,-Kč / měsíc
Homole

Dělník/ice práškové lakovny-pracovník/ice u linky

Nabídka práce s názvem „Dělník/ice práškové lakovny-pracovník/ice u linky“ byla vystavena zaměstnavatelem „KOVOTEX s.r.o.“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2022.

18000 - 22000,-Kč / měsíc
České Budějovice

Administrativní pracovník/pracovnice

Nabídka práce pro osoby se zdravotním postižením s názvem „Administrativní pracovník/pracovnice“ byla vystavena zaměstnavatelem „AUTOTECH - VT, s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Chotěboř.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2022.

20000 - 25000,-Kč / měsíc
Chotěboř

Uklízeč/ka

Nabídka práce s názvem „Uklízeč/ka“ byla vystavena zaměstnavatelem „PCO - Montážní dílna, s.r.o.“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 103,-Kč / hodina. Místo výkonu práce České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2022.

103,-Kč / hodina
České Budějovice

Asistent/ka kvality

Nabídka práce pro OZP s názvem „Asistent/ka kvality“ byla vystavena zaměstnavatelem „PCO - Montážní dílna, s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 18000 - 21000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2022.

18000 - 21000,-Kč / měsíc
České Budějovice

Cnc operátor/ka

Nabídka práce s názvem „Cnc operátor/ka“ byla vystavena zaměstnavatelem „Aluminium Group, a.s.“ a je vhodná pro osoby se zdravotním postižením. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 26000 - 30000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Sloup.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2022.

26000 - 30000,-Kč / měsíc
Sloup

Pomocná síla v kuchyni

Nabídka práce pro OZP s názvem „Pomocná síla v kuchyni“ byla vystavena zaměstnavatelem „Veřejné stravování CZ, a.s.“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 19300,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Slaný.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2022.

19300,-Kč / měsíc
Slaný

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.