Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci pro OZP. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci pro OZP

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Specialista péče o klienty s homeoffice pro OZP

Lokalita: Hradec Králové Chcete pracovat v přátelském prostředí, ve kterém zdravotní hendikep není překážkou? Hledáte práci na zkrácený úvazek? Přidejte se do týmu, ve kterém umíme

Zaměstnavatel Kolibřík CSR nabízí práci na pozici "Specialista péče o klienty s homeoffice pro OZP" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah poloviční/zkrácený úvazek a nabízená mzda je 22000. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 9. 2022.

Specialista/ka - administrátor/ka projektů financovaných z operačních programů

administrace projektů operačních programů během všech fází životního cyklu projektu

Zaměstnavatel Vysoká škola chemicko-technologická v Praze nabízí práci na pozici "Specialista/ka - administrátor/ka projektů financovaných z operačních programů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 35 000,-Kč/měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 9. 2022.

Uklízeč/ka v sociálním zařízení

Nabídka práce s názvem „Uklízeč/ka v sociálním zařízení“ byla vystavena zaměstnavatelem „Domov pro seniory Máj České Budějovice, příspěvková organizace“ a je vhodná pro osoby se zdravotním postižením. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 22350,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 29. 9. 2022.

22350,-Kč / měsíc
České Budějovice

Výdej obědů

Nabídka práce pro OZP s názvem „Výdej obědů“ byla vystavena zaměstnavatelem „FAVEX, s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a mzda 14000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Buchlovice.
Nabídka práce byla publikována dne 29. 9. 2022.

14000,-Kč / měsíc
Buchlovice

Sociálně-právní ochrana dětí

Nabídka práce s názvem „Sociálně-právní ochrana dětí“ byla vystavena zaměstnavatelem „Jihočeský kraj“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 26600 - 33790,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 29. 9. 2022.

26600 - 33790,-Kč / měsíc
České Budějovice

Prodejce hutního materiálu

Nabídka práce pro osoby se zdravotním postižením s názvem „Prodejce hutního materiálu“ byla vystavena zaměstnavatelem „FAVEX, s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 30000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Buchlovice.
Nabídka práce byla publikována dne 29. 9. 2022.

30000,-Kč / měsíc
Buchlovice

Software development engineer

Nabídka práce s názvem „Software development engineer“ byla vystavena zaměstnavatelem „Siemens Industry Software, s.r.o.“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 30000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Praha 12.
Nabídka práce byla publikována dne 29. 9. 2022.

30000,-Kč / měsíc
Praha 12

Řidiči dodávkových vozů do 3,5 t

Nabídka práce pro OZP s názvem „Řidiči dodávkových vozů do 3,5 t“ byla vystavena zaměstnavatelem „Silvie Kubláková“. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 18000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Fryčovice.
Nabídka práce byla publikována dne 29. 9. 2022.

18000,-Kč / měsíc
Fryčovice

Prodavači potravinářského zboží

Nabídka práce s názvem „Prodavači potravinářského zboží“ byla vystavena zaměstnavatelem „WOHAK Group s.r.o.“ a je vhodná pro osoby se zdravotním postižením. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 20000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Praha.
Nabídka práce byla publikována dne 29. 9. 2022.

20000,-Kč / měsíc
Praha

Pokladníci v prodejnách

Nabídka práce pro OZP s názvem „Pokladníci v prodejnách“ byla vystavena zaměstnavatelem „WOHAK Group s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 20000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Praha.
Nabídka práce byla publikována dne 29. 9. 2022.

20000,-Kč / měsíc
Praha

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.