Práce pro OZP v Českých Budějovicích

České Budějovice jsou statutární městem Jihočeského kraje a nabízí mnoho nabídek práce pro OZP. Nalezněte svou lepší práci na jihu Čech.

Projděte si naši kompletní nabídku práce pro OZP v Českých Budějovicích a pokud Vás konkrétní nabídka práce zaujme, klikněte na její detail. Na detailu vybrané práce nabízíme jednoduchou možnost, jak kontaktovat společnost, která práci nabízí. Všechny nabídky práce byly označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením.

Hledáte práci v Českých Budějovicích a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme kompletní nabídku práce pro město České Budějovice. Nabídky práce byly společnostmi označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li mezi inzeráty pro Vás vhodnou pracovní pozici, můžete napsat přímo konkrétní společnosti, které evidujeme v našem katalogu. Všechny nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - České Budějovice:

Zobrazená nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů a všechny jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Distributor/distributorka reklamních letáků

Nabídka práce s názvem „Distributor/distributorka reklamních letáků“ byla vystavena zaměstnavatelem „Česká distribuční k.s.“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 4050 - 8100,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce České Budějovice. Nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2022.

4050 - 8100,-Kč / měsíc
České Budějovice

: uklízeč/ka

Nabídka práce pro OZP s názvem „: uklízeč/ka“ byla vystavena zaměstnavatelem „Středisko pro rodinu a mezilidské vztahy a Linka důvěry České Budějovice o.p.s.“. Nabízen je pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a mzda 3000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce České Budějovice. Nabídka práce byla publikována dne 5. 8. 2022.

3000,-Kč / měsíc
České Budějovice

Telefonní specialista/ka

Nabídka práce s názvem „Telefonní specialista/ka“ byla vystavena zaměstnavatelem „ATODA spol. s r.o.“ a je vhodná pro osoby se zdravotním postižením. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a mzda 21000 - 23000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce České Budějovice. Nabídka práce byla publikována dne 5. 8. 2022.

21000 - 23000,-Kč / měsíc
České Budějovice

Vedoucí pracovník/ice-mistr/ová

Nabídka práce pro OZP s názvem „Vedoucí pracovník/ice-mistr/ová“ byla vystavena zaměstnavatelem „A+B služby spol. s r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 28000 - 30000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce České Budějovice. Nabídka práce byla publikována dne 4. 8. 2022.

28000 - 30000,-Kč / měsíc
České Budějovice

: vrátný/á

Nabídka práce s názvem „: vrátný/á“ byla vystavena zaměstnavatelem „Jihočeská masna, s.r.o.“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a mzda 97,-Kč / hodina. Místo výkonu práce České Budějovice. Nabídka práce byla publikována dne 31. 7. 2022.

97,-Kč / hodina
České Budějovice

Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

Nabídka práce pro osoby se zdravotním postižením s názvem „Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení“ byla vystavena zaměstnavatelem „NEO CRAFTS s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 19400,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce České Budějovice. Nabídka práce byla publikována dne 30. 7. 2022.

19400,-Kč / měsíc
České Budějovice

Úklidový pracovník/úklidová pracovnice

Nabídka práce s názvem „Úklidový pracovník/úklidová pracovnice“ byla vystavena zaměstnavatelem „TREKVILA NÁHRADNÍ PLNĚNÍ s.r.o.“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a mzda 18000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce České Budějovice. Nabídka práce byla publikována dne 30. 7. 2022.

18000,-Kč / měsíc
České Budějovice

Ostraha objektu

Nabídka práce pro OZP s názvem „Ostraha objektu“ byla vystavena zaměstnavatelem „UNIPACK CZ s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 100,-Kč / hodina. Místo výkonu práce České Budějovice. Nabídka práce byla publikována dne 30. 7. 2022.

100,-Kč / hodina
České Budějovice

Asistent/ka vedení

Nabídka práce s názvem „Asistent/ka vedení“ byla vystavena zaměstnavatelem „TREKVILA NÁHRADNÍ PLNĚNÍ s.r.o.“ a je vhodná pro osoby se zdravotním postižením. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 17000 - 20000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce České Budějovice. Nabídka práce byla publikována dne 28. 7. 2022.

17000 - 20000,-Kč / měsíc
České Budějovice

Operátor/ka pco

Nabídka práce pro OZP s názvem „Operátor/ka pco“ byla vystavena zaměstnavatelem „PS PATROL s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 8200,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce České Budějovice. Nabídka práce byla publikována dne 28. 7. 2022.

8200,-Kč / měsíc
České Budějovice

Jihočeský kraj

Nenašli jste v Českých Budějovicích pro Vás vhodnou nabídku práce?
Jihočeský kraj nabízí 34 aktuálních nabídek práce pro OZP. Projděte si i ostatní volná místa, které v tomto kraji evidujeme a možná mezi nimi naleznete svou šanci na lepší práci.