Práce pro OZP v Ostravě

V Moravskoslezském kraji nabízí Ostrava dostatek nabídek práce pro OZP. Naše třetí největší město Vám přináší dobrou šanci k nalezení lepší práce.

Projděte si naši kompletní nabídku práce pro OZP v Ostravě a pokud Vás konkrétní nabídka práce zaujme, klikněte na její detail. Na detailu vybrané práce nabízíme jednoduchou možnost, jak kontaktovat společnost, která práci nabízí. Všechny nabídky práce byly označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením.

Hledáte práci v Ostravě a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme kompletní nabídku práce pro město Ostrava. Nabídky práce byly společnostmi označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li mezi inzeráty pro Vás vhodnou pracovní pozici, můžete napsat přímo konkrétní společnosti, které evidujeme v našem katalogu. Všechny nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Ostrava:

Zobrazená nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů a všechny jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

321559 - rada/odborný rada v útvaru ředitele sekce územní pracoviště ostrava iii

Nabídka práce s názvem „321559 - rada/odborný rada v útvaru ředitele sekce územní pracoviště ostrava iii“ byla vystavena zaměstnavatelem „Generální finanční ředitelství“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah služební poměr a mzda 25630,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Ostrava. Nabídka práce byla publikována dne 23. 6. 2022.

25630,-Kč / měsíc
Ostrava

Skladník

Nabídka práce pro OZP s názvem „Skladník“ byla vystavena zaměstnavatelem „SELLLOT s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 20000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Ostrava. Nabídka práce byla publikována dne 23. 6. 2022.

20000,-Kč / měsíc
Ostrava

Nákupčí

Nabídka práce s názvem „Nákupčí“ byla vystavena zaměstnavatelem „CLINITEX s.r.o.“ a je vhodná pro osoby se zdravotním postižením. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 25000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Slezská Ostrava. Nabídka práce byla publikována dne 11. 6. 2022.

25000,-Kč / měsíc
Slezská Ostrava

Prodavač/prodavačka

Nabídka práce pro OZP s názvem „Prodavač/prodavačka“ byla vystavena zaměstnavatelem „VIXO group s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 117.5 - 120,-Kč / hodina. Místo výkonu práce Moravská Ostrava a Přívoz. Nabídka práce byla publikována dne 2. 6. 2022.

117.5 - 120,-Kč / hodina
Moravská Ostrava a Přívoz

Masér/ka

Nabídka práce s názvem „Masér/ka“ byla vystavena zaměstnavatelem „Unika Relax Ostrava, s.r.o.“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 13425 - 19000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Ostrava-jih. Nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2022.

13425 - 19000,-Kč / měsíc
Ostrava-jih

Back office administrátor/ka pro firemní zákazníky (s nj)

Nabídka práce pro osoby se zdravotním postižením s názvem „Back office administrátor/ka pro firemní zákazníky (s nj)“ byla vystavena zaměstnavatelem „ASUS Czech Service s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 27000 - 27000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Moravská Ostrava a Přívoz. Nabídka práce byla publikována dne 19. 5. 2022.

27000 - 27000,-Kč / měsíc
Moravská Ostrava a Přívoz


Hledáte svou šanci na lepší zaměstnání? Chcete se dozvědět více informací o situaci na trhu práce v Ostravě? Klikněte pro více informací.

Moravskoslezský kraj

Nenašli jste v Ostravě pro Vás vhodnou nabídku práce?
Moravskoslezský kraj nabízí 56 aktuálních nabídek práce pro OZP. Projděte si i ostatní volná místa, které v tomto kraji evidujeme a možná mezi nimi naleznete svou šanci na lepší práci.