Práce pro OZP v Praze

Praha, jako hlavní město, nabízí hodně nabídek práce pro OZP. Naše největší město Vám tak nabízí dobrou příležitost k nalezení lepší práce.

Projděte si naši kompletní nabídku práce pro OZP v Praze a pokud Vás konkrétní nabídka práce zaujme, klikněte na její detail. Na detailu vybrané práce nabízíme jednoduchou možnost, jak kontaktovat společnost, která práci nabízí. Všechny nabídky práce byly označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením.

Hledáte práci v Praze a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme kompletní nabídku práce pro město Praha. Nabídky práce byly společnostmi označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li mezi inzeráty pro Vás vhodnou pracovní pozici, můžete napsat přímo konkrétní společnosti, které evidujeme v našem katalogu. Všechny nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Praha:

Zobrazená nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů a všechny jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Specialista/ka - administrátor/ka projektů financovaných z operačních programů

Vysoká škola chemicko-technologická v Praze, Praha

administrace projektů operačních programů během všech fází životního cyklu projektu

Zaměstnavatel Vysoká škola chemicko-technologická v Praze nabízí práci na pozici "Specialista/ka - administrátor/ka projektů financovaných z operačních programů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 35 000,-Kč/měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha.
Nabídka práce byla publikována dne 1. 7. 2022.

Recepční - asistent/tka

Success IN Finance, s.r.o., Praha

Kancelářské práce a administrativa

Zaměstnavatel Success IN Finance, s.r.o. nabízí práci na pozici "Recepční - asistent/tka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah poloviční/zkrácený úvazek a nabízená mzda je 13.500 Kč. Lokalita výkonu práce: Praha.
Nabídka práce byla publikována dne 30. 6. 2022.

Service delivery remote support engineer (l1 - l4)

Nabídka práce s názvem „Service delivery remote support engineer (l1 - l4)“ byla vystavena zaměstnavatelem „NTT Europe GDC s.r.o.“ a je vhodná pro osoby se zdravotním postižením. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 56759 - 90000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Praha 4. Nabídka práce byla publikována dne 26. 6. 2022.

56759 - 90000,-Kč / měsíc
Praha 4

Úklidový/á pracovník/ce

Nabídka práce pro OZP s názvem „Úklidový/á pracovník/ce“ byla vystavena zaměstnavatelem „A.G.J. - facility s.r.o“. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 100 - 130,-Kč / hodina. Místo výkonu práce Praha 10. Nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2022.

100 - 130,-Kč / hodina
Praha 10

Finance data analyst

Nabídka práce s názvem „Finance data analyst“ byla vystavena zaměstnavatelem „Bühler Praha s.r.o.“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 50000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Praha 4. Nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2022.

50000,-Kč / měsíc
Praha 4

Asistent ředitele krajské pobočky, odbor kanceláře krajské pobočky, oddělení personální a mzdové krajské pobočky úp čr pro hl. m. prahu

Nabídka práce pro osoby se zdravotním postižením s názvem „Asistent ředitele krajské pobočky, odbor kanceláře krajské pobočky, oddělení personální a mzdové krajské pobočky úp čr pro hl. m. prahu“ byla vystavena zaměstnavatelem „Úřad práce České republiky“. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, služební poměr a mzda 18300 - 26830,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Praha 3. Nabídka práce byla publikována dne 24. 6. 2022.

18300 - 26830,-Kč / měsíc
Praha 3

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Nabídka práce s názvem „Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech“ byla vystavena zaměstnavatelem „A.G.J. - facility s.r.o.“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 100 - 130,-Kč / hodina. Místo výkonu práce Praha 10. Nabídka práce byla publikována dne 24. 6. 2022.

100 - 130,-Kč / hodina
Praha 10

Uklízeči veřejných prostranství

Nabídka práce pro OZP s názvem „Uklízeči veřejných prostranství“ byla vystavena zaměstnavatelem „A.G.J. - facility s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 100 - 130,-Kč / hodina. Místo výkonu práce Praha 10. Nabídka práce byla publikována dne 24. 6. 2022.

100 - 130,-Kč / hodina
Praha 10

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Nabídka práce s názvem „Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech“ byla vystavena zaměstnavatelem „A.G.J. - facility s.r.o.“ a je vhodná pro osoby se zdravotním postižením. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 100 - 130,-Kč / hodina. Místo výkonu práce Praha 15. Nabídka práce byla publikována dne 24. 6. 2022.

100 - 130,-Kč / hodina
Praha 15

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Nabídka práce pro OZP s názvem „Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech“ byla vystavena zaměstnavatelem „A.G.J. - facility s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 100 - 130,-Kč / hodina. Místo výkonu práce Praha 8. Nabídka práce byla publikována dne 24. 6. 2022.

100 - 130,-Kč / hodina
Praha 8

Hlavní město Praha

Nenašli jste v Praze pro Vás vhodnou nabídku práce?
Hlavní město Praha nabízí 54 aktuálních nabídek práce pro OZP. Projděte si i ostatní volná místa, které v tomto kraji evidujeme a možná mezi nimi naleznete svou šanci na lepší práci.