Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci pro OZP. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci pro OZP

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník, pracovnice ve skladu

Nabídka práce s názvem „Pracovník, pracovnice ve skladu“ byla vystavena zaměstnavatelem „Dalibor Bryja“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 23600,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Opava.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2022.

23600,-Kč / měsíc
Opava

Masér/ka

Nabídka práce pro OZP s názvem „Masér/ka“ byla vystavena zaměstnavatelem „Unika Relax Ostrava, s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 13425 - 19000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Ostrava-jih.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2022.

13425 - 19000,-Kč / měsíc
Ostrava-jih

Ochranka - hlídač parkoviště

Nabídka práce s názvem „Ochranka - hlídač parkoviště“ byla vystavena zaměstnavatelem „APEX gaming EUROPE a.s.“ a je vhodná pro osoby se zdravotním postižením. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 115,-Kč / hodina. Místo výkonu práce Strážný.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2022.

115,-Kč / hodina
Strážný

Kuchař

Nabídka práce pro OZP s názvem „Kuchař“ byla vystavena zaměstnavatelem „APEX gaming EUROPE a.s.“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 200,-Kč / hodina. Místo výkonu práce Strážný.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2022.

200,-Kč / hodina
Strážný

Referent/ka oddělení hospodaření s majetkem odbor odloučené pracoviště liberec

Nabídka práce s názvem „Referent/ka oddělení hospodaření s majetkem odbor odloučené pracoviště liberec“ byla vystavena zaměstnavatelem „Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 19730 - 28920,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Liberec.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2022.

19730 - 28920,-Kč / měsíc
Liberec

Pracovník/ce ostrahy, strážný/á

Nabídka práce pro osoby se zdravotním postižením s názvem „Pracovník/ce ostrahy, strážný/á“ byla vystavena zaměstnavatelem „BLESK Servis s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a mzda 21000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Liberec.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2022.

21000,-Kč / měsíc
Liberec

Uklízeč/ka

Nabídka práce s názvem „Uklízeč/ka“ byla vystavena zaměstnavatelem „Pavel Soukup“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 8100,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Česká Lípa.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2022.

8100,-Kč / měsíc
Česká Lípa

Strážný/ná

Nabídka práce pro OZP s názvem „Strážný/ná“ byla vystavena zaměstnavatelem „B.A.LEV s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a mzda 17900,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Poděbrady.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2022.

17900,-Kč / měsíc
Poděbrady

Pomocník/ce v kostele

Nabídka práce s názvem „Pomocník/ce v kostele“ byla vystavena zaměstnavatelem „BENEVITA, s.r.o.“ a je vhodná pro osoby se zdravotním postižením. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 4100,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Český Dub.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2022.

4100,-Kč / měsíc
Český Dub

Strážný - vrátný

Nabídka práce pro OZP s názvem „Strážný - vrátný“ byla vystavena zaměstnavatelem „HOK plus, spol. s r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a mzda 104 - 110,-Kč / hodina. Místo výkonu práce Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2022.

104 - 110,-Kč / hodina
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.