Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci pro OZP. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci pro OZP

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Uklízeč - uklízečka

Nabídka práce s názvem „Uklízeč - uklízečka“ byla vystavena zaměstnavatelem „MEKR´S , s.r.o.“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 110,-Kč / hodina. Místo výkonu práce Úpice.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2022.

110,-Kč / hodina
Úpice

Ostraha osob a majetku

Nabídka práce pro OZP s názvem „Ostraha osob a majetku“ byla vystavena zaměstnavatelem „DISCRET TS s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a mzda 16200,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Lovosice.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2022.

16200,-Kč / měsíc
Lovosice

Technik/technička bezpečnostních systémů

Nabídka práce s názvem „Technik/technička bezpečnostních systémů“ byla vystavena zaměstnavatelem „DiscretSecurity s.r.o.“ a je vhodná pro osoby se zdravotním postižením. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 27000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Keblice.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2022.

27000,-Kč / měsíc
Keblice

Odborní pojišťovací poradci

Nabídka práce pro OZP s názvem „Odborní pojišťovací poradci“ byla vystavena zaměstnavatelem „RIXO a.s.“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a mzda 30000 - 60000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Praha 6.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2022.

30000 - 60000,-Kč / měsíc
Praha 6

Obsluha kantýny

Nabídka práce s názvem „Obsluha kantýny“ byla vystavena zaměstnavatelem „Ing. Ludmila Balcarová“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 8100,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Hradec Králové.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2022.

8100,-Kč / měsíc
Hradec Králové

Poloviční úvazek - pracovník/pracovnice úklidu

Nabídka práce pro osoby se zdravotním postižením s názvem „Poloviční úvazek - pracovník/pracovnice úklidu“ byla vystavena zaměstnavatelem „ŠEDOVÁ clean service - Zlínsko, z.ú.“. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 10500,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Uherský Brod.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2022.

10500,-Kč / měsíc
Uherský Brod

Zubní instrumentář/instrumentářka

Nabídka práce s názvem „Zubní instrumentář/instrumentářka“ byla vystavena zaměstnavatelem „Centrum zdravých zubů s.r.o.“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 18000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Vysoká nad Labem.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2022.

18000,-Kč / měsíc
Vysoká nad Labem

Referent/referentka v odd. pobytového správního řízení královéhr. kraj

Nabídka práce pro OZP s názvem „Referent/referentka v odd. pobytového správního řízení královéhr. kraj“ byla vystavena zaměstnavatelem „Ministerstvo vnitra ČR“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 23372 - 32562,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Hradec Králové.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2022.

23372 - 32562,-Kč / měsíc
Hradec Králové

Učitel/ka informační technologie

Nabídka práce s názvem „Učitel/ka informační technologie“ byla vystavena zaměstnavatelem „Vyšší odborná škola DAKOL a Střední škola DAKOL, o.p.s.“ a je vhodná pro osoby se zdravotním postižením. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 35000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Petrovice u Karviné.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2022.

35000,-Kč / měsíc
Petrovice u Karviné

Pracovník pomocných prací ve strojírenské výroby (vrtání, broušení) - žďár nad sázavou

Nabídka práce pro OZP s názvem „Pracovník pomocných prací ve strojírenské výroby (vrtání, broušení) - žďár nad sázavou“ byla vystavena zaměstnavatelem „Jan Nižník“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 25000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Žďár nad Sázavou.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2022.

25000,-Kč / měsíc
Žďár nad Sázavou

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.