Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci pro OZP. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci pro OZP

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Ostraha - vrátnice - ždár nad sázavou - - chráněné pracovní

Nabídka práce s názvem „Ostraha - vrátnice - ždár nad sázavou - - chráněné pracovní“ byla vystavena zaměstnavatelem „Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o.“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 110,-Kč / hodina. Místo výkonu práce Žďár nad Sázavou.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2022.

110,-Kč / hodina
Žďár nad Sázavou

Personalista měú

Nabídka práce pro OZP s názvem „Personalista měú“ byla vystavena zaměstnavatelem „Město Žďár nad Sázavou“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 30000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Žďár nad Sázavou.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2022.

30000,-Kč / měsíc
Žďár nad Sázavou

Referent controlingu a merchandiisingu

Nabídka práce s názvem „Referent controlingu a merchandiisingu“ byla vystavena zaměstnavatelem „DISPOSERVIS s.r.o.“ a je vhodná pro osoby se zdravotním postižením. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 9000 - 14250,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Žďár nad Sázavou.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2022.

9000 - 14250,-Kč / měsíc
Žďár nad Sázavou

Informátorka/informátor

Nabídka práce pro OZP s názvem „Informátorka/informátor“ byla vystavena zaměstnavatelem „ASTREMA, spol. s r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 21500 - 27000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Otrokovice.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2022.

21500 - 27000,-Kč / měsíc
Otrokovice

Pracovník ostrahy

Nabídka práce s názvem „Pracovník ostrahy“ byla vystavena zaměstnavatelem „BBS OCHRANA MAJETKU s.r.o.“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 17000 - 19000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Plzeň 3.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 5. 2022.

17000 - 19000,-Kč / měsíc
Plzeň 3

Pracovník/ice hygienického a technického servisu (uklízeč/ka)

Nabídka práce pro osoby se zdravotním postižením s názvem „Pracovník/ice hygienického a technického servisu (uklízeč/ka)“ byla vystavena zaměstnavatelem „2P SERVIS s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 8100,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Benešov.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 5. 2022.

8100,-Kč / měsíc
Benešov

Administrativní pracovník/ice v e-shopu

Nabídka práce s názvem „Administrativní pracovník/ice v e-shopu“ byla vystavena zaměstnavatelem „Dr.nek s.r.o.“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a mzda 25600,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Benešov.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 5. 2022.

25600,-Kč / měsíc
Benešov

Administrativní pracovník/ce

Nabídka práce pro OZP s názvem „Administrativní pracovník/ce“ byla vystavena zaměstnavatelem „PROFINETWORKS s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a mzda 120,-Kč / hodina. Místo výkonu práce Šumperk.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 5. 2022.

120,-Kč / hodina
Šumperk

Ekonom/hlavní účetní

Nabídka práce s názvem „Ekonom/hlavní účetní“ byla vystavena zaměstnavatelem „Zemědělské družstvo "Vysočina" Želiv“ a je vhodná pro osoby se zdravotním postižením. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 32000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Želiv.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 5. 2022.

32000,-Kč / měsíc
Želiv

Instalatér - pomocný dělník/ce v oboru

Nabídka práce pro OZP s názvem „Instalatér - pomocný dělník/ce v oboru“ byla vystavena zaměstnavatelem „Josef Stránský“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a mzda 10000 - 50000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Kněždub.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 5. 2022.

10000 - 50000,-Kč / měsíc
Kněždub

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.