Práce pro OZP
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Brandýs nad Labem-Stará Boleslav:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Strážný - vrátný

Zaměstnavatel HOK plus, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Strážný - vrátný" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 104 - 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2022.

Referent/ka správy městské zeleně zařazen/a do oddělení investic a údržby odboru investic a správy majetku měú brandýs nad labem-stará boleslav

Zaměstnavatel MĚSTO BRANDÝS N.L.-ST.BOLESLAV nabízí práci na pozici "Referent/ka správy městské zeleně zařazen/a do oddělení investic a údržby odboru investic a správy majetku měú brandýs nad labem-stará boleslav" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 19730 - 28920,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.
Nabídka práce byla publikována dne 19. 5. 2022.

Zámečník

Zaměstnavatel Dalibor Saban nabízí práci na pozici "Zámečník" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 25000 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 5. 2022.

Obsluha cnc stroje - frézka

Zaměstnavatel Dalibor Saban nabízí práci na pozici "Obsluha cnc stroje - frézka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 40000 - 60000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 5. 2022.

Ostraha prodejny kaufland

Zaměstnavatel GADO, s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny kaufland" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 5. 2022.

Úklidoví pracovník/ce

Zaměstnavatel BRYVECASTA s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidoví pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8100 - 13300,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.
Nabídka práce byla publikována dne 17. 3. 2022.