Práce pro OZP
Brno-Královo Pole

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Brno-Královo Pole, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Brno-Královo Pole:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Obsluha vakuovacího stroje

Zaměstnavatel Lubomír Schwarz nabízí práci na pozici "Obsluha vakuovacího stroje" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 17900,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Královo Pole.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 7. 2022.

Dočišťování brambor

Zaměstnavatel Lubomír Schwarz nabízí práci na pozici "Dočišťování brambor" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 16200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Královo Pole.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 7. 2022.

Bezpečnostní pracovník - strážný

Zaměstnavatel LEGIE GUARD service s.r.o. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník - strážný" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 1000 - 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Královo Pole.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2022.

Bezpečnostní pracovník

Zaměstnavatel LEGIE GUARD service s.r.o. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 18000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Královo Pole.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2022.