Práce pro OZP
Brno-střed

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Brno-střed, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Brno-střed:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Sekretářka odboru hospodaření s majetkem státu, úzsvm

Zaměstnavatel Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových nabízí práci na pozici "Sekretářka odboru hospodaření s majetkem státu, úzsvm" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 16980 - 24780,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2022.

Úklizeč/ka

Zaměstnavatel ŠEDOVÁ clean service - Boskovicko, z.ú. nabízí práci na pozici "Úklizeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Nabídka práce byla publikována dne 5. 8. 2022.

Projektant/ka vodovodů a kanalizací

Zaměstnavatel Technical Project, s.r.o. nabízí práci na pozici "Projektant/ka vodovodů a kanalizací" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 26600 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Nabídka práce byla publikována dne 31. 7. 2022.

Projektant tzb

Zaměstnavatel Technical Project, s.r.o. nabízí práci na pozici "Projektant tzb" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 26600 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Nabídka práce byla publikována dne 31. 7. 2022.

Sales manager

Zaměstnavatel PRESTON Business s.r.o. nabízí práci na pozici "Sales manager" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 35000 - 70000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2022.

Obchodní asistent

Zaměstnavatel Kristýna Tintěrová nabízí práci na pozici "Obchodní asistent" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2022.

Uklízečka - sanitarka

Zaměstnavatel SANSIMON, s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízečka - sanitarka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 12000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 7. 2022.

Odborný asistent v prodejně zdravotnických potřeb

Zaměstnavatel SANSIMON, s.r.o. nabízí práci na pozici "Odborný asistent v prodejně zdravotnických potřeb" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 7. 2022.

Nákupčí

Zaměstnavatel STUDENT AGENCY k.s. nabízí práci na pozici "Nákupčí" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Nabídka práce byla publikována dne 15. 7. 2022.

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Zaměstnavatel ŠEDOVÁ clean service - Boskovicko, z.ú. nabízí práci na pozici "Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Nabídka práce byla publikována dne 15. 7. 2022.