Práce pro OZP
Bzenec

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Bzenec, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Bzenec:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Řidiči vysokozdvižných vozíků

Zaměstnavatel RAPA, s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidiči vysokozdvižných vozíků" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Bzenec.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 5. 2022.

Strážný/a

Zaměstnavatel NOKIKA s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/a" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 18000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bzenec.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 5. 2022.

Provozní pracovník/ce - obsluha strojů/strojník

Zaměstnavatel TVARBET MORAVIA, a.s. nabízí práci na pozici "Provozní pracovník/ce - obsluha strojů/strojník" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 27000 - 29000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bzenec.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 3. 2022.

Pracovníci ostrahy, strážní

Zaměstnavatel FORCORP GROUP spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy, strážní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 113.6,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Bzenec.
Nabídka práce byla publikována dne 4. 3. 2022.