Práce pro OZP
Čelákovice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Čelákovice, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Čelákovice:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Controller

Zaměstnavatel FV - Plast, a.s. nabízí práci na pozici "Controller" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 40000 - 70000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Čelákovice.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 11. 2022.

Ostraha prodejny tesco

Zaměstnavatel GADO, s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny tesco" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 115,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Čelákovice.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 9. 2022.