Práce pro OZP
Česká Lípa

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Česká Lípa, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Česká Lípa:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel FOKUS Liberec o.p.s. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 4050 - 4050,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 6. 2022.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel SOUKUP A SPOL., s. r. o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 14200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 6. 2022.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Ing. Vladimír Matoušek nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 97,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Nabídka práce byla publikována dne 17. 6. 2022.

Operátor cnc zařízení pro kovoobrábění

Zaměstnavatel FORMASTERS s.r.o. nabízí práci na pozici "Operátor cnc zařízení pro kovoobrábění" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 30000 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Nabídka práce byla publikována dne 17. 6. 2022.

Obsluha šicích a vyšívacích strojů

Zaměstnavatel Ing. Vladimír Matoušek nabízí práci na pozici "Obsluha šicích a vyšívacích strojů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 97 - 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Nabídka práce byla publikována dne 17. 6. 2022.

Správce hřiště

Zaměstnavatel Základní škola, Česká Lípa, 28.října 2733, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Správce hřiště" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 13650 - 19770,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Nabídka práce byla publikována dne 11. 6. 2022.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Pavel Soukup nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Nabídka práce byla publikována dne 9. 6. 2022.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel GADO, s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 107,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Nabídka práce byla publikována dne 8. 6. 2022.

Ostraha prodejny kaufland

Zaměstnavatel GADO, s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny kaufland" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Nabídka práce byla publikována dne 8. 6. 2022.

Odborní administrativní pracovníci a asistenti

Zaměstnavatel SDRUŽENÍ ZPSSP o.s. nabízí práci na pozici "Odborní administrativní pracovníci a asistenti" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 28000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 6. 2022.