Práce pro OZP
České Budějovice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro České Budějovice, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - České Budějovice:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Dělník/ice práškové lakovny-pracovník/ice u linky

Zaměstnavatel KOVOTEX s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník/ice práškové lakovny-pracovník/ice u linky" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 18000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2022.

Asistent/ka kvality

Zaměstnavatel PCO - Montážní dílna, s.r.o. nabízí práci na pozici "Asistent/ka kvality" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 18000 - 21000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2022.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel PCO - Montážní dílna, s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 103,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2022.

Všeobecná, všeobecný účetní

Zaměstnavatel FÉNIX spol. s r. o. nabízí práci na pozici "Všeobecná, všeobecný účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 27000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2022.

Mzdová, mzdový účetní

Zaměstnavatel FÉNIX spol. s r. o. nabízí práci na pozici "Mzdová, mzdový účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 27000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2022.

Strážný/á, ostraha, ochrana majetku

Zaměstnavatel Falcon security, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/á, ostraha, ochrana majetku" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 18000 - 27000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2022.

Úklidový pracovník/ice

Zaměstnavatel A+B služby spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Úklidový pracovník/ice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 17000 - 17000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2022.

Skladník/ice

Zaměstnavatel PCO - Montážní dílna, s.r.o. nabízí práci na pozici "Skladník/ice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2022.

Montážní delník/ice- kontrola výroby

Zaměstnavatel ZEKO INVA s.r.o. nabízí práci na pozici "Montážní delník/ice- kontrola výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 98,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2022.

Pracovník/ice kompletace

Zaměstnavatel AG FOODS SERVICE s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ice kompletace" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2022.