Práce pro OZP
České Budějovice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro České Budějovice, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - České Budějovice:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Vedoucí obchodu

Zaměstnavatel ERGOTEP, družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Vedoucí obchodu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 18600 - 23600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 11. 2022.

Manažer/ka prevence kriminality

Zaměstnavatel Jihočeský kraj nabízí práci na pozici "Manažer/ka prevence kriminality" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 23390 - 34370,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 11. 2022.

Řidič/ka

Zaměstnavatel KVALITA náhradní plnění s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 21400 - 21400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 11. 2022.

Referent/ka státní správy na úseku zdravotnictví

Zaměstnavatel Jihočeský kraj nabízí práci na pozici "Referent/ka státní správy na úseku zdravotnictví" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25280 - 37170,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 11. 2022.

Specialista/ka v oblasti účetnictví, finanční účetní

Zaměstnavatel GARNET VRX s.r.o. nabízí práci na pozici "Specialista/ka v oblasti účetnictví, finanční účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 37000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 17. 11. 2022.

Referent/ka oddělení investic

Zaměstnavatel GAMA GROUP a.s. nabízí práci na pozici "Referent/ka oddělení investic" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 27000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 11. 2022.

Prodavač/ka

Zaměstnavatel Jan Placek nabízí práci na pozici "Prodavač/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 14800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 11. 2022.

Správce areálu

Zaměstnavatel CISS CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Správce areálu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 9000 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 11. 2022.

Referent/ka obchodního oddělení

Zaměstnavatel KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s. nabízí práci na pozici "Referent/ka obchodního oddělení" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 27000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 11. 2022.

Sociální pracovník/pracovnice střediska odborného sociálního poradenství

Zaměstnavatel TyfloCentrum České Budějovice, o. p. s. nabízí práci na pozici "Sociální pracovník/pracovnice střediska odborného sociálního poradenství" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 11. 2022.