Práce pro OZP
Český Dub

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Český Dub, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Český Dub:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pomocník/ce v kostele

Zaměstnavatel BENEVITA, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocník/ce v kostele" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 4100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Český Dub.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2022.

Obsluha cnc laser řezacího stroje

Zaměstnavatel CDS holding s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha cnc laser řezacího stroje" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 31000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Český Dub.
Nabídka práce byla publikována dne 19. 5. 2022.

Obsluha cnc autogen/ plasma řezacího stroje

Zaměstnavatel CDS holding s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha cnc autogen/ plasma řezacího stroje" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 31000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Český Dub.
Nabídka práce byla publikována dne 19. 5. 2022.