Práce pro OZP
Chomutov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Chomutov, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Chomutov:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Montéři - elektrikáři

Zaměstnavatel Camfil CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Montéři - elektrikáři" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 33000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chomutov.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 8. 2022.

Svářeči

Zaměstnavatel Camfil CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Svářeči" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 33000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chomutov.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 8. 2022.

Pojišťovací poradce/poradkyně, pojišťovací specialisté

Zaměstnavatel Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group nabízí práci na pozici "Pojišťovací poradce/poradkyně, pojišťovací specialisté" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chomutov.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2022.

Metodici, zástupci ředitelky

Zaměstnavatel Světlo Kadaň z.s. nabízí práci na pozici "Metodici, zástupci ředitelky" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 28000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chomutov.
Nabídka práce byla publikována dne 5. 8. 2022.

Obchodní zástupci

Zaměstnavatel Brambory - Němec s.r.o. nabízí práci na pozici "Obchodní zástupci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chomutov.
Nabídka práce byla publikována dne 29. 7. 2022.

Pomocný/á pracovník(ce) prádelny

Zaměstnavatel CZF Chomutov s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný/á pracovník(ce) prádelny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chomutov.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 7. 2022.

Lakýrníci

Zaměstnavatel Camfil CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Lakýrníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 33000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chomutov.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2022.

Teamleader

Zaměstnavatel AVA Call spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Teamleader" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000 - 45000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chomutov.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 7. 2022.

Kosmetik/kosmetička

Zaměstnavatel Hygie družstvo kadeřníků Chomutov nabízí práci na pozici "Kosmetik/kosmetička" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 117.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Chomutov.
Nabídka práce byla publikována dne 15. 6. 2022.